23 июл. 2012 г.

Открытое письмо прокурору


Селидівському міжрайонному прокурору Капуснікову Р.І.
Повідомлення ПРО ЗЛОЧИН
Вкотре звертаюся до прокуратури України (цього разу через засоби масової інформації) з метою добитися порушення кримінальної справи проти представників Селидівського відділу державної виконавчої служби.
24 березня 2011року о 7.50 НЕСПОДІВАНО біля мого торгового павільйону з’явилися представники Селидівського відділу державної виконавчої служби на чолі з начальником Юловим Д.С. з метою знести моє майно, – торгівельний павільйон. Я завадив цім намірам. Будучи вкрай виснаженим у борні зі злочинцями – змушений був розпочати голодовку з метою привернути увагу громадськості до свавілля влади, захистити себе у такий спосіб.
13 квітня (тривала 19 доба голодовки) 2011року, протягом 2-х годин (в той час коли я знаходився на допиті у прокуратурі по замовній проти мене кримінальній справі, – умисне перешкоджання представникам ВДВС Селидівського міського управління юстиції виконувати судове рішення про зобов’язання Кружка Володимира Степановича звільнити самовільно зайняту земельну ділянку) представники Селидівського відділу державної виконавчої служби на чолі з начальником Юловим Д.С. розтягли всі мої товари (які я придбав з метою впроваджувати підприємницьку діяльність) та торгівельне обладнання, а також зруйнували мій торгівельний павільйон, чим порушили моє право (Право Людини, що закріплене у статті 41 Конституції України, – кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю) володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном;  вчинили кримінальний злочин за статтею 365 КК України, – «Перевищення влади або службових повноважень».
Додатково повідомляю про те, що мені відомо (через засоби масової інформації), що начальника Селидівського відділу державної виконавчої служби Юлова Д.С. притягнуто до кримінальної відповідальності за хабарництво, і він перебуває на підписці про невиїзд.
ПРОШУ
вжити всіх передбачених законом  заходів до встановлення події злочину, осіб, винних у вчиненні злочину, і до їх покарання.
09.07.2012року    Приватний підприємець,
голова ТК “Мітра” Кружко Володимир Степанович

Комментариев нет:

Отправить комментарий