30 авг. 2012 г.

«Моя єдина у серці Україна…»


Ці слова пісні стали своєрідним гімном, без якого не обходиться жоден День Незалежності в нашій державі. Ще багато інших українських авторських та народних пісень додали атмосферу справжнього свята, яке розпочалося у селищі Курахівка ще 23 серпня. В останній робочий день перед великим вікендом, в День державного прапора, селище наповнилось колоритною українською музикою, під яку учасники творчого колективу клубу Курахівки вручали мешканцям та гостям селища запрошення на концертну програму «Зі святом, ненько Україна!». А 24 серпня о 10.00 ранку клуб був повен глядачів, на яких чекали українські жарти, пригоди, пісні та танці.


День Незалежності – це свято, яке об’єднує всіх нас в одну громаду. Одним з таких об’єднуючих факторів є національний одяг. Було дуже приємно те, що гармонійно сплелися не тільки сцена та її учасники, а й деякі глядачі прийшли по-національному вбрані. Протягом літа творчий колектив готувався привітати своїх співвітчизників зі святом, тож сюрприз вдався: глядач був приємно здивований масовими номерами від старшої та молодшої груп ансамблю танцю «РадугаДанс», театральної студії «Шанс», самодіяльного театру клубу. 


Також з вітальним словом виступив на святі настоятель храму, архієрей Миколай, який подарував дітям церковний календар та пригостив їх смачними тортами. Кульмінацією свята стала фінальна пісня у виконанні всіх учасників концерту, під час якої «з неба» впало багато жовто-блакитних кульок. Свято відбулося за підтримки спонсорів: ЧП Мабаракшини, ЧП Сіренко, ЧП Старовойтова, ЧП Оніпко, завдяки яким прикрашено сцену та учасники були нагороджені солодощами. Організатори концерту – робітники клубу селища Курахівка – почули від глядачів багато вдячних слів, що є стимулом робити таких заходів ще більше і цікавіше. Приходьте на наші свята – не пожалкуєте!
Н.Кодикова
художній керівник клубу с.м.т. Курахівка

Комментариев нет:

Отправить комментарий