22 нояб. 2012 г.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ В М.НОВОГРОДІВЦІ ІНФОРМУЄ


Спеціалістами управління Пенсійного фонду України в м.Новогродівці проведені документальні перевірки правильності обчислення, повноти нарахування та своєчасності сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування вугільних підприємств міста ВП „Шахта 1-3 „Новогродівська” (директор підприємства Галушко М.М.) і ВП „Шахта „Росія” ДП „Селидіввугілля” (директор підприємства – Шевцов О.В.).
В порушення вимог ч.8 ст.9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» керівниками підприємств не дотримувались строки перерахування внесків до Фонду, неодноразово допускалось порушення пропорційності перерахування коштів до бюджету ПФУ. Борг по внескам станом на 01.11.2012 року становить: ВП  „Шахта „Росія” 21,2 млн.грн., ВП „Шахта 1-3 „Новогродівська” 25,5 млн.грн. Посадові особи підприємств притягнені до адміністративної відповідальності.
Матеріали перевірок підприємств-боржників направлені прокурору Селидівської міжрайонної прокуратури Капуснікову Р.І. та до відділення податкової міліції Красноармійської ОДПІ  для реагування.
Савула Ю.П.
Перший заступник начальника управління

Комментариев нет:

Отправить комментарий