27 дек. 2012 г.

Конкурсна комісія Курахівської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Курахівської селищної ради


Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів буде проведено 28.01.2013 в 10-00 у виконкомі селищної ради (смт.Курахівка, вул. Комсомольська, 47, каб.1).
З умовами конкурсу можна ознайомитися у секретаря конкурсної комісії Лєкарєвої Людмили Володимирівни, телефон 2-11-02.
Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
- наявність матеріально-технічної бази для розміщення та обслуговування спеціалізованої техніки;
- вартість надання послуг з вивезення ТПВ в селищах Курахівка та Гостре встановлена рішенням виконкому Селидівської міської ради від 18.01.2012 № 6/2, опублікованому в місцевій газеті «Наша зоря» від 20.01,2012 № 3(10189);
-досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
-наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації повинна забезпечувати технологічний процес вивезення сміття з території Курахівської селищної ради в повному обсязі;
- наявність документів, які підтверджують реєстрацію юридичної особи та дозвіл на здійснення даного виду діяльності.
Обсяг послуг з вивезення побутових відходів: смт. Курахівка - 3586 м3/рік, смт. Гостре - 1048 м3/рік, послуги повинні надаватися згідно затвердженого графіка вивезення ТПВ із сміттєзбиральних майданчиків та один раз на тиждень по кожній вулиці приватного сектору селищ відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів.
Конкурсанти повинні надати документи (або їх завірені копії), які підтверджують відповідність учасників встановленим кваліфікаційним вимогам.
Послуги з вивезення побутових відходів повинні надаватися на всій території Курахівської селищної ради, вивезення сміття необхідно провадити з 8 сміттєзбиральних майданчиків згідно затвердженого графіка, вивезення побутових відходів з вулиць, де розташовано будинки приватного сектору, необхідно провадити один раз на тиждень по кожній вулиці. Розміщення побутових відходів провадиться на звалищі в м.Українськ (середня відстань до звалища з смт. Курахівка - 6км, з смт. Гостре - 12 км.).
Побутові відходи розміщуються на звалищі в м.Українськ проектною потужністю 479 тис.тонн, на території Курахівської селищної ради об’єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об’єкти поводження з небезпечними відходами відсутні.
Конкурсні пропозиції юридичних осіб надають на паперових носіях, копії документів повинні бути завірені печаткою підприємства, конверт скріплений печаткою, на конверті повинні бути визначені реквізити учасника конкурсу, конкурсна пропозиція повинна бути надана в установлені в оголошені терміни.
Конкурсні пропозиції надаються особисто або поштою до селищної ради (каб.1) смт. Курахівка, вул. Комсомольська, 47, кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - 25.01.2013р.
Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями буде проведено 28.01.2013р. о 10.00 в приміщення селищної ради смт Курахівка, вул. Комсомольська, 47 , каб 1.

1 комментарий:

 1. Анонимный22 июня 2014 г., 22:38

  Excellent beat ! I would like to apprentice while you
  amend your site, how can i subscribe for a blog site?
  The account aided me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this
  your broadcast offered bright clear idea

  Here is my website; 1997 ford explorer interior

  ОтветитьУдалить