24 февр. 2014 г.

В Селидовской горбольнице диагностика твердо поставлена на коммерческую основу


В продолжение нашего разговора о медицинской диагностике Селидовской горбольницы (смотрите номер газеты от 13.02.2014 или http://gazeta.06237.info/2014/02/blog-post_10.html).

За последние два года Селидовская городская больница получила немало нового оборудования, на сумму около 3 млн. гривен. Это деньги местного, областного и государственного бюджета (то есть наши с вами, взятые в виде налогов), а также различных благотворительных фондов (тоже наши с вами деньги, только хитро сделаннные).

Медицинское обслуживание у нас в стране, как известно, бесплатное. На бумаге. А в действительности?

Ну, все периодически имеют несчастие посещать это заведение, поэтому все в курсе. Попрошайки они почище уличных.

Но, чтоб вы держали карман наготове, сообщим вам расценки на некоторые виды услуг на тех самых аппаратах, за которые с вас уже взяли деньги в виде налогов.

Собрались в кабинет УЗИ - приготовьте 50 грн. Попались кабинету фиброгастродуоденоскопии - отслюнявьте 100-200 грн. Сердечко пошаливает? Та не волнуйтесь вы так, вам вредно! Всего 200 грн. и эхокардиография у вас в кармане. Такая же сумма потребуется на Холтеровское мониторирование АД и ЭКГ. Рентген? Плюнуть и растереть - 40 грн.

Конечно, о вас позаботились - бегать по банкам и прочим кассам не надо. Просто положите деньги на стол и можете раздеваться. Удобство!

А куда там дальше ваши бумажки деваются... Оно вам надо? Обо всем позаботится Нина Поречная, главврач Селидовской горбольницы.

7 комментариев:

 1. Шановні жителі міста!
  Останнім часом потік спотвореної інформації обрушився зі сторінок газети «Інформатор» та її сайту у мережі Інтернет на Селидівську центральну міську лікарню.

  За останні роки Селидівська центральна міська лікарня дійсно отримала багато діагностичної апаратури. Це завдяки дієвій професійній активності адміністрації СЦМЛ та міським лікарям-спеціалістам на чолі з головним лікарем Н.В.Поречної, яка зверталася з клопотаннями до Селидівського міського голови В.В.Ремізова, до керівництва Красноармійського району та м. Новогродівка ( мешканців цих територій теж обслуговує СЦМЛ), до департаменту охорони здоров’я Донецької обласної держадміністрації.
  Більшість з клопотань була задовільнена і сучасні технології медичного обстеження були втілені в практику наших міських лікарів. А мешканці нашого міста отримали змогу пройти медичне обстеження в м. Селидове.
  Та комусь це не до вподоби. І він із заздрості чи конкуренції ганьбить наших лікарів.

  СЦГБ проводить діагностичні обстеження:
  • Рентгенобстеження
  • Мамографію
  • Фіброгастроскопію
  • Ультразвукову діагностику
  • Ехо-кардіографію
  • Холтерівське моніторування ЕКГ та артеріального тиску
  • Ректороманоскопію
  • Спірометрію
  • Електрокардіографію
  • Реовазографію
  • Клініко-лабораторні дослідження

  Обстеження безкоштовні!

  Але враховуючи економічні труднощі, які не дозволяють мати в достатній кількості рентгенплівку, реактиви, гелі, спеціальний папір, обслуговувати медичну апаратуру(без чого проведення досліджень не можливе), медики змушені звертатися до пацієнтів з проханням про надання ( по можливості) добродійної допомоги, розміри якої визначають самі пацієнти, і оплата якої здійснюється за їх заявою в касу СЦМЛ. Порядок отримання добродійних (добровільних) внесків визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2000г.№ 1222 "Про затвердження порядку отримання добродійних (добровільних) внесків і пожертвувань від юридичних і фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, культури, науки, спорту і фізичного виховання, для потреб їх фінансування".
  Надання добродійної допомоги не являється обов’язковим при проведенні обстеження. Нікому в обстеженні не відмовлено.
  Якщо у когось з пацієнтів є претензії до наших співробітників і факти, що підтверджують порушення при отримані добродійної допомоги, просимо звертатися особисто або на «гарячу лінію». Ми готові до контакту та співпраці.

  ПОРЕЧНА НІНА ВАСИЛІВНА Головний лікар Понеділок
  10.00 – 14.00 Приймальна головного лікаря, кабінет № 421
  (поліклініка СЦМЛ)
  Телефон: (06237) 7-27-90

  РОМАШОВА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА Заступник головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи Вівторок
  10.00 – 14.00 Кабінет № 122
  (поліклініка СЦМЛ)
  Телефон: (06237) 7-21-95

  НОВАКОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА Заступник головного лікаря з лікувальної частини Середа
  10.00 – 14.00 Кабінет № 62
  (стаціонарне відділення)
  Телефон: (06237) 7-21-87

  ДУБІК ОЛЕНА МИКИТІВНА Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Четвер
  10.00 – 14.00 Кабінет № 107
  (поліклініка СЦМЛ)
  Телефон: (06237) 7-21-93

  ВОРОНКОВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення міста П’ятниця
  10.00 – 14.00 Кабінет № 121
  (поліклініка СЦМЛ)
  Телефон: (06237) 7-4876


  Гаряча лінія СЦМЛ: 06237-72494 selcgb_selid@ukrpost.ua

  В черговий раз звертаємося до редакції газети «Інформатор» з проханням перевіряти достовірність публікуємої інформації.
  Надіємося на порозуміння!
  УСІМ ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я!

  АДМІНІСТРАЦІЯ СЦМЛ

  ОтветитьУдалить
 2. Нина Васильевна, а Вы дайте телефон горячей линии не Вашей больницы (жаловаться Вам на Вас, думаю, бесполезно), а тех, кто вас контролирует.
  С меня деньги за обследование взяли в кабинете, и сумму называют, так что это на благотворительность ну никак не похоже.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Адміністрація СЦМЛ26 февраля 2014 г., 10:41

   Телефон Урядової "Гарячої лінії" Донецької облдержадміністрації 0-800-507-309

   Удалить
 3. Аппаратурой сейчас никого не удивишь. Она должна быть в районной больнице. А вот о квалификационном уровне персонала и выполнении им своих служебных обязанностей задуматься давно пора!!!

  ОтветитьУдалить
 4. Из слов медиков как будто выходит, что оборудование они приобрели чуть-ли не на личные средства Поречной, Ремизова и еще непонятно кого. Но на самом деле это бюджетные деньги, и значит правильно Информатор пишет, что это на наши деньги купили! И теперь на нас опять зарабатывают себе на дома, машины, отдых за границей. Удобно пристроились!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Медработники ЦГБ26 февраля 2014 г., 11:56

   Просим быть корректными при выборе обвинений наших специалистов. Полученная благотворительная помощь вложена в обслуживание диагностической аппаратуры и благоустройство отделений нашей больницы. Осмотритесь вокруг. При таком скудном финансировании медицины, в нашей больнице работают все службы, в отделениях чисто, уютно и тепло. И это в большей мере благодаря благотворительным взносам, разумному планированию на местах их использования для благоустройства больницы, а не для личной наживы сотрудников ЦГБ. Медработники ЦГБ

   Удалить
 5. Лежал в кардиологическом отделении, каждый день приходили снимать кардиограмму и брали за это 2 гривны без всяких желаний. В первый день, когда не было наличных денег, пришлось занимать у соседа, потому что во второй раз сестричка возмутилась "Сколько я в долг буду делать?!"

  ОтветитьУдалить