26 мар. 2014 г.

В Новогродівці провели виховну роботу з засудженим неповнолітнім


18 березня інспекторами кримінально-виконавчої інспекції Ю.Еськовою та Т.Олесюк, спільно зі спеціалістом з соціальної роботи Новогродівського ЦСССДМ О.Верлан за місцем мешкання був проведений захід виховного характеру щодо неповнолітнього, який перебуває на обліку в КВІ.

З неповнолітнім проведена бесіда, під час якої йому роз’яснені наслідки скоєння ним нових злочинів, адміністративних правопорушень та невиконання вимог вироку суду. До бесіди була залучена мати засудженого, якій роз’яснено про необхідність належного виконання батьківських обов’язків, за невиконання яких вона може бути притягнута до адміністративної відповідальності.

Спеціалістом ЦСССДМ з неповнолітнім проведена виховна бесіда щодо профілактики негативних явищ тютюнопаління, вживання наркотичних речовин та алкогольних напоїв. Родина неповнолітнього знаходиться під соціальним супроводом Новогродівського ЦСССДМ. Спеціалістами центру готуються необхідні документи для допомоги неповнолітньому в отриманні паспорту громадянина України.

Метою заходу було попередження скоєння неповнолітнім нових злочинів та профілактика антисоціальної поведінки, допомога засудженому стати на шлях виправлення.

Ю.Еськова
Інспектор Селидівської КВІ

Комментариев нет:

Отправить комментарий