13 июл. 2014 г.

Діяльність кримінально - виконавчої інспекції

Кримінально-виконавча інспекція (далі КВІ) виконує покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю,громадських робіт,виправних робіт, здійснює контроль за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, а також звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років.

Покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю як основне покарання призначається на строк від 2 до 5 років, як додаткове до основних покарань, на строк від 1 до 3 років, та полягає в позбавленні права займати посаду або займатися діяльністю заборонену судом на визначений строк покарання.

Покарання у виді громадських робіт призначається на строк від 60 до 240 годин, відбувається не більше 4 годин в день (для неповнолітніх від 30 до 120 годин, не більше 2 годин в день). Громадськи роботи полягають у виконанні засудженим у вільний від основної роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.

Покарання у виді виправних робіт призначається на строк від 6 місяців до 2 років з відрахуванням на користь держави від 10 до 20 відсотків заробітку та відбувається на підприємстві, в установі, організації незалежно від форми власності за місцем роботи засудженого. Час відбування засудженим покарання у виді виправних робіт зараховується в загальний стаж роботи.

Протягом 2014 року по обліку Новогродівської кримінально-виконавчої інспекції пройшло 59 осіб та на теперішній час перебуває 30 осіб, з них: засуджених до громадських робіт – 2 особи, засуджених до позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю - 2 особи, звільнених від відбування покарання з випробуванням – 21 особа, з них 1 особа неповнолітній, засуджених до виправних робіт – 5 осіб,з них чотирьом особам невідбуту частину покарання у виді позбавлення волі замінено на виправні роботи.

Виконання і відбування покарань грунтуються на принципах законності, справедливості,гуманізму, рівності засуджених перед законом, поваги до прав і свобод людини у взаємодії з державними, громадськими та релігійними організаціями.

Олесюк Т.В.
Інспектор Новогродівської КВІ

Комментариев нет:

Отправить комментарий