19 сент. 2014 г.

Про стан зайнятості осіб, які перебувають на обліку в Новогродівській кримінально-виконавчій інспекції

На обліку в Новогродівській КВІ перебуває 31 особа засуджена до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, з яких 8 мають постійне місце роботи та працевлаштовані за трудовою книжкою, 1 особа навчається у навчальному закладі, 3 мають інвалідність.

З числа працюючих 1 особа не має реєстрації. З числа перебуваючих на обліку осіб, 3 - не документовані паспортом громадянина України.

З числа перебуваючих на обліку осіб: 7 - мають неповну середню освіту, 9 - середню освіту, 14 – середньо-спеціальну освіту, 1 – вищу, з них 3 особи взагалі не мають професії.

6 засуджених не працевлаштовані. 13 осіб працюють за усною домовленністю.

Станом на 15.09.2014 року 1 засуджений має статус безробітного.

Особливої уваги потребує така категорія засуджених, які відбувають покарання у вигляді виправних робіт, де найбільше потрібен обмін інформацією.

На теперішній час на обліку в КВІ перебуває 3 засуджених до покарання у вигляді виправних робіт, 2 засуджених працевлаштовані, 1 визнаний інвалідом 2 групи.

Відсутність постійного місця роботи є одною з основних причин скоєння засудженими повторних злочинів.

Робота Новогродівської КВІ з центром зайнятості проводиться згідно з угодою про спільну діяльність щодо адаптації та працевлаштування осіб, які відбували покарання та яких засуджено до покарань не пов'язаних з позбавленням волі від 13.08.2008 року.

КВІ ознайомлює засуджених, які перебувають на обліку, про наявність актуальних вакансій на підприємствах, установах, організаціях міста, направляє цих осіб в центр зайнятості з метою вирішення питання працевлаштування; направляє до центру зайнятості осіб, яких засуджено до покарань не пов'язаних з позбавленням волі, для надання допомоги у вирішенні питання працевлаштування. Центр зайнятості сприяє професійному навчанню осіб, які відбувають покарання з урахуванням потреб ринку праці регіону; сприяє проведенню профорієнтаційної роботи серед засуджених, в першу чергу молоді.

Ю.Еськова
Інспектор КВІ

Комментариев нет:

Отправить комментарий