6 нояб. 2014 г.

Ярош хотел провести на нашем округе своего ставленника, но не сумел и обвинил в этом власть


Власть пытается провести в парламент ставленника олигарха Ахметова.

Об этом заявил лидер "Правого сектора" Дмитрий Ярош.

"Зараз на 59-му окрузі влада здійснює "злив" національних інтересів України. Весь адміністративний і силовий ресурс кинуто на підтримку кандидата-сепаратиста мера Курахова - Сергія Сажка, який раніше брав участь у "референдумі" "ДНР" і є ставлеником олігарха Рината Ахметова. У момент, коли почався наступ на донецький аеропорт та прилеглі території, активізувалися бойові дії в районі Ясинуватої, Дебальцевого, Маріуполя понад 500 силовиків були зняті з блокпостів, зокрема в районі Сєвєрська, Маріуполя та з Луганської області і направлені у Велику Новосілку для забезпечення перемоги Сажка. При цьому перемогу намагаються вкрасти у заступника командира ДУК " Правий сектор" Валентина Манька", - заявил Ярош.

Лидер "Правого сектора" подчеркнул, что с самого начала российской агрессии значительные тяготы войны взяли на себя добровольческие батальоны. Ситуация же на 59-м округе свидетельствует о "сливе" данных боевых подразделений и их бойцов.

"Президент Порошенко повинен задуматися, з ким він залишиться захищати Україну після подібних дій стосовно добровольчих батальйонів", - подчеркнул Ярош.

Напомним, округ №59 включает города Селидово, Новогродовку, Угледар, а также Марьинский и Великоновоселовский районы.

Комментариев нет:

Отправить комментарий