17 февр. 2015 г.

Новогродівська кримінально-виконавча інспекція: ВЗАЄМОДІЯ ЗАРАДИ ПЕРЕВИХОВАННЯ

Кримінально-виконавча інспекція є основною ланкою в структурі державних органів, яка контролює виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та працює над формуванням у засуджених правослухняної поведінки, вибору життєвої позиції, яка б відповідала нормам та інтересів оточуючих.

Проблема злочинності завжди була й залишається актуальною, але, на превеликий жаль, з кожним роком «обличчя злочинності» молодшає. Переважній більшості осіб, які перебувають на обліку Новогродівської кримінально-виконавчої інспекції, ще не виповнилося 35 років. Тобто вони є особами молодіжного віку.

Неблагополучні сім’ї, незайнятість вільного часу, широка реклама алкогольних і тютюнових виробів - ось ті чинники, які готують грунт для деградації суспільства. Отже, нам усім варто поставити питання: яке майбутнє чекає на УКРАЇНУ, якщо не вживати відповідних заходів і байдуже спостерігати, як молодь перетворюється на злочинців, людей з утраченими моральними цінностями й викривленим світоглядом? Адже діти злочинці є проблемою не лише органів виконання покарань і кримінальної міліції у справах дітей, це проблема кожного з нас і держави в цілому.

Кримінально-виконавча інспекція має на меті виправлення засуджених та свідоме їх повернення до право слухняного життя. Така робота є досить копіткою, тривалою і ретельною. Працівники КВІ здійснюють супровід осіб молодіжного віку до Новогродівського Центру соціальних служб сім’ї дітей та молоді, де проводяться, лекції, бесіди, семінари, спрямовані на перевиховання молоді та дітей та на недопущення ними нових злочинів. Особлива увага приділяється психологічній роботі з цією категорією осіб. Сподіваємося що ця плідна співпраця дасть свої позитивні результати.

Ю.Еськова
Інспектор КВІ

Комментариев нет:

Отправить комментарий