18 мая 2015 г.

В Горняке прошли мероприятия в память погибших во Второй мировой войне

В библиотеке прошел Тематический праздник «Греми набатом, 45-й год!»9 травня - День перемоги у Другій Світовій війні. Вона назавжди залишиться в народній пам’яті. Сім десятиліть відділяють нас від тих пам’ятних подій, коли відлунали залпи найбільшої в історії людства війни, яка тривала не один рік ...

12 травня в бібліотеку м. Гірник на свято «Грими набатом, 45-й рік!» Прийшли учні 8-9-х класів ЗОШ №17.

Читачі з трепетом у серці згадали героїв-визволителів, вклонилися їх подвигу, хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто пішов у вічність, своїм життям показавши приклад великого служіння Вітчизні, миру і добру.

Через кадри кінохроніки діти доторкнулися до сторінок війни. Проникливо, душевно і з любов’ю звучали вірші «Тілогрійка» Т. Шапіро та «Варварство» М. Джаліля у виконанні театрального гуртка «Чародії» та гуртка художнього читання «Златоуст» під керівництвом Н.О. Кодикової.

Торкнула дитячі серця пісня «Ти же вижив, солдат» у виконанні Артема Власова і Діани Михайлової (вокальний гурток «Альянс»). Бібліотечні працівники доповнили захід інформацією краєзнавчого характеру.

Роки беруть своє і ветерани не змогли прийти на зустріч з дітьми. Із задоволенням хлопці та дівчата прийняли пропозицію  їм самим написати звернення до ветеранів.

9 Травня - це день пам’яті живих. Молоде покоління завжди повинно пам’ятати про велич подвигу героїв, наших співвітчизників, земляків.


В Территориальном центре г.Горняка ветеранов поздравили и провели концертную программу.Накануне праздника победы, в территориальном центре г.Горняк ,  женскими клубами ДК г.Горняк и пгт. Кураховка было организовано и проведено мероприятие с поздравлением и концертной программой. Встреча коллективов прошла в дружеской,позитивной обстановке.

 В адрес проживающих стационарного отделения прозвучали самые теплые слова пожелания мира и благополучия,а так же были  вручены подарки от кондитерской фирмы «СладоДом», Харьковского офиса юристов и городского совета г.Горняк.

В завершение праздничного концерта, заведующая отделением АствацатуроваТ.В., поблагодарила гостей и всех неравнодушных людей за заботу о людях преклонного возраста.
Завершился праздник фотосессией и дружеской беседой.

Организатор праздника клуб»Надежда ДК  г.Горняк благодарит всех, кто в это нелегкое время дарит любовь и заботу всем нуждающимся людям и приглашает всех желающих к сотрудничеству.

Комментариев нет:

Отправить комментарий