27 мая 2015 г.

Музично-розважальна програма до Дня матері


В бібліотеці для дорослих м. Гірник успішно працює клуб за інтересами “Настрій”, створений в результаті співпраці бібліотеки ти міської жіночої організації.

18 травня в рамках засідання клубу відбулася музично-розважальна програма до Дня матері “Второю мамой непросто быть — мир, дружбу, радость в семье хранить”. Захід був присвячений нашим другим мамам — свекрухам та тещам. 

З першої хвилини в залі запанувала доброзичлива, весела атмосфера, тому що команди “Свекровушки” та “Тещеньки” змагалися між собою в здатності зберігати мир та спокій в родині своїх дітей, знаходити спільну мову з невісткою та зятем. 

Азартні та веселі тещі та свекрухи швидко справлялись з конкурсами, які їм пропонували бібліотекарі: “Вгадай приказку”, “Мої улюблені діти”, “Колискова для донечки”, “Люблю я макарони”, “Картошка з лукошка”, “Подарунок для зятя”. В конкурсі “Стіні на стіну” учасниці проявили свої творчі здібності, співаючи по черзі веслі, завзяті частівки. Виявилось, що наші другі матусі ще ті співачки! 

Не тільки учасники конкурсної програми, але і гості заходу мали можливість прийняти участь в проведені заходу. Вони також з задоволенням співали пісні та частівки, відповідали на питання вікторини. Обидві команди за участь у заході отримали медалі “Золота теща” та “Золота свекруха”.

В.Смірнова
Бібліотекар філіалу №4

Комментариев нет:

Отправить комментарий