12 июн. 2015 г.

Про стан зайнятості осіб, які перебувають на обліку в Новогродівській кримінально-виконавчій інспекції

Станом на 11.06.2015 р. на обліку в Новогродівській кримінально-виконавчій інспекції перебуває 34 особи, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, з яких 6 мають постійне місце роботи та працевлаштовані за трудовою книжкою, 1 особа навчається в учбовому закладі, 3 мають інвалідність.

З числа перебуваючих на обліку осіб: 5 - мають неповну середню освіту, 12 - середню освіту, 15 – середньо-спеціальну освіту, 2 – вищу, з них 6 осіб взагалі не мають професії, 10 засуджених не працевлаштовані, 11 осіб працюють за усною домовленістю.

На теперішній час на обліку в КВІ перебуває 2 засуджених до покарання у вигляді виправних робіт, 2 засуджених працевлаштовані.

Відсутність постійного місця роботи є однією з основних причин скоєння засудженими повторних злочинів.

В 2015 році нових злочинів засудженими скоєно не було.

Протягом аналогічного періоду 2014 року, в Новогродівській кримінально-виконавчій інспекції був скоєний 1 повторний злочин.

Робота Новогродівської КВІ з центром зайнятості проводиться згідно з угодою про спільну діяльність щодо адаптації та працевлаштування осіб, які відбували покарання та яких засуджено до покарань не пов'язаних з позбавленням волі від 13.08.2008 року.

КВІ ознайомлює засуджених, які перебувають на обліку, про наявність актуальних вакансій на підприємствах, установах, організаціях міста, направляє цих осіб в центр зайнятості з метою вирішення питання працевлаштування; направляє до центру зайнятості осіб, яких засуджено до покарань не пов'язаних з позбавленням волі, для надання допомоги у вирішенні питання працевлаштування. Центр зайнятості сприяє професійному навчанню осіб, які відбувають покарання з урахуванням потреб ринку праці регіону; сприяє проведенню профорієнтаційної роботи серед засуджених, в першу чергу молоді.

Протягом другого кварталу 2015 року 8 засудженим, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції видавались направлення до Новогродівського міського центру зайнятості населення, з яких 4 звернулись за наданням допомоги у працевлаштуванні.

Станом на 11.06.2015 року 4 засуджених мають статус безробітного.

Кримінально-виконавча інспекція має на меті перевиховання і, як наслідок, виправлення засуджених та свідоме їх повернення до здорового, нормативного, правослухняного життя.
Ю.Еськова
Інспектор кримінально-виконавчої інспекції

Комментариев нет:

Отправить комментарий