18 дек. 2015 г.

Селидовская уголовно-исполнительная инспекция организовала для несовершеннолетних осужденных посещение церкви


18 грудня 2015 року, напередодні відзначення Дня Святого Миколая, інспектором Селидівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області Тетяною Гелецькою було організовано відвідування неповнолітніми засудженими, які перебувають на обліку КВІ, Української православної церкви Св. Великомученника та целителя Пантелеймону.

Словами привітання неповнолітніх зустрів настоятель церкви отець Андрій, який розповів історію виникнення свята, про те, чому Святий Миколай є Чудотворцем. Отець Андрій зазначив, що релігійне виховання засуджених - один із способів виховного впливу. «Церква повинна допомогти вирішити головну задачу - морального впливу на засуджених з метою духовного очищення і відмови в майбутньому від злочинного способу життя. Відвідування церкви і звернення до Бога - для деяких єдина можливість очистити душу і совість, скинути тягар провини за скоєне.» Тому ніхто не був проти помолитися та отримати благословення на добрі справи.

Щоб засвідчити, що Святий Миколай не минає жодну дитину, неповнолітнім були вручені солодкі подарунки, іконки та ладанки для оберігу.

Комментариев нет:

Отправить комментарий