2 янв. 2016 г.

В Горняке прошли массовые новогодние представления


У суботу 26 грудня у БК м.Гірник відбувся новорічний концерт за участі творчих колективів художньої самодіяльності міста.

Глядачам була презентована сімейна вистава «Новорічні пригоди» за мотивами фільму «Шалена п’ятниця», у якій головним героям довелося пройти через чарівні перевтілення та весело зустріти Новий рік.

У залі панувала атмосфера свята, яку створювали учасники вокальних, хореографічних та театральних колективів. Всі номери були оригінальними, яскравими та масовими. Глядачі радо підтримували артистів щирими оплесками, що є найвищою оцінкою їх творчості.

А 27 грудня Ттворчій колектив Будинку культури м.Гірник разом з організацією ДТЕК влаштували веселе незабутнє свято для дітей робітників ЦОФ «Курахівська» - театралізовану розважальну програму «Пригоди у казковому лісі».

 Веселі хороводи, гри, конкурси разом з казковими персонажами дали можливість дітям отримати масу позитивних емоцій. Театралізоване дійство новорічної казки у супроводі музичних номерів викликали велику радість та веселий сміх у маленьких глядачів.

Дід Мороз подарував гостинці, люб’язно надані профсоюзною організацією ЦОФ «Курахівська». Взявшись за ручки з браслетками від організації ДТЕК діти сформували енергетичний ланцюжок добра та любові один до одного.

Наприкінці свята відбувся імпровізований концерт, у якому діти порадували Дідуся своїми віршами та піснями.


Комментариев нет:

Отправить комментарий