8 февр. 2016 г.

«Ми обираємо життя!»

На обліку в Новогродівському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції перебуває 21 особа молодіжного віку з них 2 жінки. За злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин перебуває 8 осіб засуджених без позбавлення волі з іспитовим строком.

08 лютого 2016 року в приміщенні Новогродівського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області головним спеціалістом Новогродівського міського ЦСССДМ Лошмановою Н.В. під лозунгом «Ми обираємо життя!» проведена профілактична та виховна робота по формуванню здорового способу життя.

В ході профілактичного заходу було проведено 7 індивідуально – профілактичних бесід з підобліковими особами, засудженим доведені медичні, соціальні і правові наслідки вживання наркотичних речовин.

Фахівець ЦСССДМ приділила особливу увагу наслідкам вживання наркотиків та привела відповідні аргументи і факти, переконуючи молодь про негативність дії наркотиків. Були розповсюджені листівки та буклети.

Під час бесід засудженим була доведена інформація про Представництва Благодійної організації «ВБО Преображення України», які діють в містах Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон і Миколаїв та безкоштовно надають допомогу людям, які потрапили в залежність від алкоголю, наркотиків та опинилися у важкій життєвій ситуації, соціально вразливим громадянам, в тому числі звільненим з місць позбавлення волі і не маючим житла, а також біженцям з місць бойових дій.

Допомога цим людям виражена в наданні, одягу, харчів, безкоштовним проживанням у відновлювальному Центрі а також у врегулюванні відносин з правоохоронними органами, сприяттям у відновленні документів, створення сім'ї, працевлаштуванні на роботу.

Також засуджені переглянули тематичний відеоматеріал щодо попередження скоєння нових злочинів, вживання алкогольних та наркотичних речовин.

Не дайте залежності, поганому настрою, необдуманим вчинкам та словам ускладнити своє життя. Збережіть здоров’я для майбутнього: для себе, для близьких, для сім’ї, для дітей.

Новогродівський МВ КВІ

Комментариев нет:

Отправить комментарий