16 мар. 2016 г.

Казковий «Острів-Хортиця» мера міста Новогродівка


24 березня 2008 року місцевому «авторитету» Юсубову Володимиру Халітовичу місцевими органами самоврядування був проданий місцевий ринок з усіма на той час будівлями. Згодом у 2009 році Юсубов В.Х., також стає власником земельної ділянки на якої розташований один єдиний міський ринок, не дивлячись на те, що місцеві мешканці та підприємці міста Новогродівка звернулися з письмовим проханням до мера міста Антоненко О.В., не продавати один єдиний міський ринок, на якому на той час працювало близько 250 підприємців, котрі сплачували «меставое» до місцевого бюджету міста.

Мабуть міської раді не потрібний дохід до місцевого бюджету близько 1 мільйона гривень на місяць з ринку та виходячи з цього міська рада відмовилася поповнити місцевий бюджет приблизно на 96 мільйонів гривень за вісім років з прибутку місцевого ринку.

Не дивлячись ні на що міський ринок був «відданий» за 260 тис.гривень та «віддана» земельна ділянка S=0,7013га за 185 тис. гривень, на якої розташований міський ринок, загальна вартість продажу-подарунку навіть не перевищу місячного доходу з ринку.

«Не прибутковий» Новогродівський міський ринок був проданий з порушенням чинного законодавства України, а саме переслідуючи корисливу мету , у супереч державним інтересам та інтересам міської громади зловживаючи даною владою мера міста Антоненко О.В., в змові з Юсубовим В.Х., виводять з комунальної власності один єдиний постійно діючий та «не прибутковий» міський ринок, де одразу з`являються 140 неконтрольованих стаціонарних тимчасових споруд (торгівельних павільйонів) без яких будь дозвільних документів, та з цих неконтрольованих стаціонарних тимчасових споруд витягується прихований прибуток, який ділять між собою вже нова «перша особа» м. Новогродівка, поліція м. Новогродівка, районна поліція м.Красноармійська, державна фіскальна служба Красноармійська та ПАТ «ДТЕК», який надає згоду перепродувати електричну енергію підприємцям на міському ринку. Так швидко був виведений з комунальної власності міський ринок, що навіть міська влада забула провести громадські слухання та запросити інших учасників аукціону з продажу будівель та споруд на міському ринку. 

«Юсубовський ринок» - став окремою неконтрольованою частиною міста Новогродівка, у якого свої закони та правила, тому якщо наприклад у орендованої стаціонарної тимчасової споруди дирекція Юсубова помічає державну символіку України – тоді Юсубов В.Х., створює усі умови для найшвидшого виживання з Юсубовського ринку при мовчазній підтримці пані мерши м. Новогродівка Білецької Л.М. та правоохоронних органів: 

1. Оренда за світло = 1 кв/ч – 2.58 грн;
2. Оренда за землю = 1 погонний метр на вулиці – 16,60 грн, виходячи з цього, щоб бабульці продати свої яблучка або часничок потрібно щоб Юсубов В.Х. обміряв бабці її метри.
3. Оренда за стаціонарну тимчасову споруду становить 1 кв.м = 2.40 грн та місцеві підприємці знаходячись на Юсубовском ринке з січня 2016 року повинні сплачувати податок ще й 17% за Юсубова В.Х. – а хто проти той без світла або з пошкодженим дахом. Усі тарифи стягуються Юсубовим В.Х. у подвійному розмірі.

Новогродівська пані мерша Білецька Людмила Михайлівна у змові з архітекторам міста Пронозою Олександром Ігоревичем навмисно не помічають 140 стаціонарних тимчасових споруд на Юсубовському ринку. Цікаво чим саме Юсубов В.Х. прикриває очі пані мерши Білецької Л.М. та пану архітектору міста Пронозі О.І.? 

Як ми бачимо одного ринку пані мерши Білецької Л.М. стало дуже мало! Тому у той же час активно пані мерша Білецька Л.М., при підтримці начальника відділу освіти Кухтина Р.М. м. Новогродівка та директора школи №7 Самоздра О.В. розробили проект нового Спортивно-розважального комплекса «Острів-Хортиця», навіть забувши про те, що педагоги загальноосвітніх шкіл повинні займатися не розробками проектів із залученням неповнолітніх школярів для приймання активної участі у вирішенні організаційного та економічного питання у м. Новогродівка, а навчанням учнів шкіл міста.

Батькам учнів шкіл №№ 7, 9, 10 та дошкільних закладів пані Білецька Л.М. яскраво обіцяла на незабудованої землі між супермаркетом « АТБ» та школою № 7 збудувати Спортивно-розважальний комплекс «Остров-Хортиця» та в теж самий час запевнила Новогродівських підприємців, що та сама земля відведена підприємцям для забудови нового Новогродівського ринку за яку була сплачена підприємцями технічна документація (зйомка). 

У зв`язку з бездіяльністю Новогродівської міської ради та підтримки міською радою Юсубова В.Х., підприємці міста звернулися за допомогою до народних депутатів України Д.А. Яроша та О.В. Кужель.

Розслідування триває…

Сергій ЧІРІН
Координатор «Національного руху ДІЯ» Дмитра Яроша у Донецькій області 

От редакции.

О приватизации Новогродовского рынка мы писали уже неоднократно. Ее оценку должны наконец дать компетентные органы. 

Понятно желание предпринимателей иметь справедливые арендные ставки. Ведь от них зависит конечная цена продуктов и товаров. А в этом уже заинтересованы все жители Новогродовки.

Мы же хотели сказать вот о чем. В нашей группе ВКонтакте vk.com/infoselidovo мы провели опрос на тему “Что построить между АТБ и школой №7?”. За сутки в нем приняли участие 417 человек. Подавляющее большинство - 358 человек (85,9%) хотят видеть здесь спортивно-развлекательный комплекс.

Вот некоторые комментарии. Евгения Молчанова: - Возле школы строить рынок??? Это капец полный!!! Это куча мусора, машин, непонятных лиц бродящих!!! Милена Янковенко: - Конечно хотелось бы спортивный комплекс, но пусть для начала с Детской площадкой разберутся! Детей водить туда страшно, а то привезут песка, кинут кучами и даже не разгребут по всей площадке! Олег Хромов: - Вы реально думаете что построив новый рынок базарники скинут цены? У половины из них есть свои магазины, но цены от этого не поменялись, а оправдание этому - рост доллара, так что не тешьте себя надеждами про снижение цен для потребителя товаров. Евгений Скипенко: - ТА СТРОЙТЕ УЖЕ БАЗАРНЫЙ КОМПЛЕКС “КАБАЧКОВЫЙ АТЛЕТ”.

В общем, люди не хотят здесь рынка. Значит, выход надо искать в том, чтобы разобраться с темной историей приватизации рынка и найти решение, которое удовлетворит как предпринимателей, так и всех жителей города.

А на этом спорном пустыре между АТБ и школой №7 все же лучше построить не рынок, а зону для отдыха и спорта. И ответственность за ее создание полностью ложится на мэра Новогродовки Людмилу Белецкую. Посмотрим, как она справится с этой задачей.

Комментариев нет:

Отправить комментарий