22 мар. 2016 г.

Книжчині іменини


Щороку березень для бібліотек України, що обслуговують дітей та юнацтво, наповнений приємними клопотами, пов’язаними із відзначенням традиційного свята – Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги. Ось і в цьому році 22 березня бібліотека м. Гірник згуртувала аудиторію – учнів 5-х класів ЗОШ № 17 та ЗОШ №18 на свято «Книга – чудо із чудес, і хто читає – той перемагає».

На дитяче свято завітали Королева Книга та Баба Яга. Команди з активних читачів обох шкіл під час змагання повинні були довести казковим героям, що сучасні діти люблять читати. Бібліотекарі добре підготувались до цієї важливої події, щоб учні, завітавши в королівство книг, не мали часу сумувати і організували для них такі конкурси: «Мої герої», «Казкова шифрограма», «Казкові мовознавці», «Казкове ерудит-лото» та ін. Школярі залюбки знаходили відповіді на запитання, підтверджуючи свої глибокі і різнобічні знання. За результатами змагань перемогла команда ЗОШ №17. Всі учасники отримали солодкі призи.

Упродовж 23 – 30 березня у бібліотеці буде діяти тематична полиця «Це цікаво – візьми та почитай», триватимуть турніри кмітливих, гра - подорож «Піраміда українських народних казок», огляди літератури «Сучасна українська книга» та «Книги – ювіляри 2016 року». Змінюватимуться покоління, а мудрі книги житимуть і знову вчитимуть людей бути добрими, чуйними, справедливими.

О.Макарова та В.Смірнова, бібліотекарі

Комментариев нет:

Отправить комментарий