14 апр. 2016 г.

На Карловку пока лучше не ездить


Поблизу автодороги у селищі Карлівка правоохоронцями було виявлено мінування протитанковою міною з розтяжкою. На місці події працювала слідчо-оперативна група Селидівського відділення поліції та фахівці - вибухотехніки. Загроза нейтралізована. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

В рамках контрдиверсійних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки мирного населення, поліція продовжує відпрацьовувати території обслуговування. Поліцейські ретельно перевіряють усі ділянки місцевості. Першочергове завдання даних заходів - виявлення зброї, боєприпасів, вибухівки.

Так, під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання дачного масиву в селищі Карлівка Ясинуватського району працівниками кримінальної поліції Селидівського відділення поліції спільно з працівниками Служби безпеки України, в лісосмузі було виявлено мінування протитанковою міною з розтяжкою, з універсальним саморобним запалом.

Під час огляду місця події було встановлено, що вибуховий пристрій знаходиться на відстані 100 метрів від автодороги.

На місце події прибули спеціалісти вибухотехніки, які демонтували небезпечну «пастку».
Таким чином, завдяки вчасному виявленню вибухового пристрою правоохоронцями, вдалося уникнути жертв серед мирного населення.

Вилучена протитанкова міна та запал до неї направлені на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Поліція в черговий раз нагадує про необхідність дотримуватися правил особистої безпеки під час перебування на пересіченій місцевості. Звертайте увагу на попереджувальні написи, не піддавайте своє життя небезпеці. Утримайтеся від прогулянок лісосмугами, полями тощо.

1 комментарий: