28 апр. 2016 г.

«Відлуння Чорнобиля» у Гірнику


26 квітня по всій території України відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Пройшло три десятиріччя від того трагічного квітневого дня 1986 року, коли сталась сама страшна техногенна катастрофа в історії людства.

У БК м.Гірник відбувся мітинг-реквієм «Відлуння Чорнобиля».  Присутні, керівництво міста, члени міської організації «Союз Чорнобиль України», працівники установ, підприємств та організацій міста, представники громадськості та учнівська молодь вшанували пам’ять загиблих у трагедії світового масштабу.

Гірницький міський голова С.В.Коваленко щиро подякував ліквідаторам за квітучі весни і можливість радіти життю, висловив глибоке співчуття сім’ям померлих та загиблих під час ліквідації аварії. За мужність, героїзм і самовідданість, проявлені під час ліквідації наслідків аварії, міський голова нагородив героїв Ювілейними медалями від Гірницької міської ради.

До присутніх звернувся безпосередній учасник ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС – голова Гірницької організації «Союз Чорнобиль України» Ю.А.Комаринець.

Учасники гуртка художнього читання «Златоуст» читали твори, присвячені цій страшній трагедії. Під звуки поминального дзвону присутні вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання.

В знак вдячності мешканці м.Гірник поклали гірлянду пам’яті, корзину з квітами та квіти до Пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської аварії у міському парку. Організаторами була створена патріотична атмосфера, яка додала урочистості заходу.

Н.Кодикова, 
зав. центром молодіжним БК м.Гірник

Комментариев нет:

Отправить комментарий