10 мая 2016 г.

Свято матері у Гірнику


З першої миті життя схиляються над нами обличчя матерів. У тривозі, любові й надії вдивляються вони в своїх дітей, прагнучи щастя для них. Усім своїм життям і працею утверджують в нас кращі риси людяності й добра. Бережуть від усього лихого. Матері… Все життя дивляться вони нам услід, бажають добра і щастя. Сподіваються від своїх дітей найвищих духовних злетів.

Напередодні Дня матері, 7 травня, коли природа вбрана у яскраві фарби квітучих садів, дзвенить пташиний спів, у БК м.Гірник відбулася літературно-музична композиція «Моя мама – найкраща у світі!». Великим подарунком від дітей стали номери художньої самодіяльності. Захід був проведений у формі відкритого заняття, під час якого свої композиції презентували вихованці гуртків художнього читання та сучасного танцю.

Завданням свята було показати велич жінки-матері, її роль у житті кожної людини, формувати переконання, що любов до матері та Батьківщини – одна з основних ідей народної культури, усвідомлення свого обов’язку перед батьками, особливо перед матір’ю.

Свято вийшло лаконічним та емоційно насиченим. Була відтворена робота, що проведена протягом підготовчого періоду творчими колективами. Виступи дітей зігрівали теплі усмішки їх мам.

Н.Кодикова, О.Журавель

Комментариев нет:

Отправить комментарий