14 июн. 2016 г.

Молоде покоління обирає життя


31 травня 2016 року в інформаційно-ресурсному тренінговому центрі Новогродівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за участю мобільної групи Селидівського центру підтримки сім'ї, фахівця Новогродівського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області було проведено захід "Вплив психоактивних речовин (ПАР) на організм людини". Тренінг проведено у рамках місячника боротьби зі зловживанням наркотиками "Молоде покоління обирає життя".

На захід було запрошено особи, яких засуджено до покарань без позбавлення волі, особи, які звільнилися з місць позбавлення волі, особи, які знаходяться на реабілітації в реабілітаційному центрі "Оздоровлення української молоді, внутрішньо переміщені особи.

Тренінг проведено на основі методичного матеріалу наданого Центром «Волонтер». Присутні виконали вправи: "Шкала емоцій", «Піаніно», завдання на управління емоціями, розглянули ступені формування залежності, прийняли участь в іграх: «Що я знаю про наркотики» (гру розроблену Центром «Волонтер» і головним наркологом України), «Як розпоряджатися своїм життям», «Скріпка».

Протягом заходу запрошені визначали вплив негативних та позитивних емоцій на людину, способи боротьби з негативними емоціями, вчилися формуванню правильних життєвих пріоритетів, розглядали види психоактивних речовин, ознайомилися з законодавчою базою щодо вживання або розповсюдження вищевказаних речовин речовин.

В.Селянина
Фахівець з соціальної роботи Новогродівського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області 

1 комментарий:

  1. Анонимный16 июня 2016 г., 20:11

    херню не городи как были щас малолетки наркошами и алкашами так и остались

    ОтветитьУдалить