7 июн. 2016 г.

В Новогродовке в День защиты детей госслужащие помогли многодетной семье


Щороку на початку літа, 1-го червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в своїх нащадках ми хочемо бачити здійснення власних мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

З метою святкування дня захисту прав і свобод дітей, фахівцем Новогродівського МВ КВІ УДПтС України, було відвідано за місцем проживання багатодітну сім’ю Міхайлових, де виховується вісім дітей.

Під час візиту дітлахи отримали подарунки (м’які іграшки, книжки, дитячі пазли). Діти залишились у захваті від сюрпризів та були наповнені позитивними враженнями від несподіваного візиту.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист інших прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце,об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Новогродівський міський відділ
Кримінально-виконавча інспекція
УДПтС України в Донецькій області

Комментариев нет:

Отправить комментарий