18 июл. 2016 г.

Звіт Селидівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції

Селидівський міський відділ кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області з метою реалізації Закону України «Про пробацію» від 5 лютого 2015 року продовжує втілювати в роботу з неповнолітніми заходи, спрямовані на збір інформації про деталі особистого життя дитини.

15 липня 2016 року працівниками Селидівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції - фахівцем з соціальної роботи із суб’єктами пробації та психологом спільно з начальником з соціальної роботи спеціалістом міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено планову перевірку родини неповнолітньої, засудженої до покарання непов’язаного із позбавленням волі, за місцем проживання.

Сім’я та громада відіграють важливу роль у вихованні підлітків тому, тільки спільними зусиллями сім’ї, освітніх закладів, державних органів та установ, громадських організацій ми зможемо допомогти дітям, які перебувають у конфлікті з законом.

Тому безпосереднім завданням співпраці є профілактична робота з членами сім’ї та близьким оточенням дітей щодо посилення контролю за їх поведінкою, а також виявлення факторів ризику, які можуть сприяти скоєнню повторних злочинів протягом випробувального терміну.

В ході проведення перевірки з неповнолітньою була проведена бесіда профілактичного характеру, психологом МВ КВІ проведено бесіду з матір’ю неповнолітньої засудженої та надані їй рекомендації як покращити взаємовідносини в сім’ї і зберегти гармонію у родинних стосунках.

Крім цього, були з’ясовані проблемні питання, а також визначені пріоритетні завдання по їх вирішенню. Таким чином проведений захід був дуже дієвим, бо під час проведення роботи співробітники відділу отримали вичерпну інформацію про деталі особистого життя дитини, яка потрібна для проведення оцінки ризику вчинення дитиною повторного кримінального правопорушення, на підставі якої складається план індивідуальної роботи з підлітком.

Таке відвідування під облікової молоді за місцем мешкання дає змогу спілкування у неофіційній обстановці та зацікавленість їх життям – розташувати неповнолітніх до себе.

Тетяна Гелецька,
інспектор Селидівського МВ КВІ 
УДПтС України в Донецькій області,
лейтенант вн.служби

Комментариев нет:

Отправить комментарий