16 авг. 2016 г.

Жінка на ринку праці


На виконання Закону України «Про пробацію», 16.08.2016 року за ініціативою фахівця з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Новогродівського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області в Новогродівському міському центрі зайнятості населення був проведений профінформаційний семінар, присвячений темі «Жінка на ринку праці».

Участь у даному заході прийняли засуджені жінки до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в МВ КВІ.

Мета проведеного семінару - підвищення обізнаності щодо переваг саме жіночої діяльності, документального оформлення при працевлаштуванні, мотивування до офіційного працевлаштування безробітних громадянок.

Присутні були ознайомлені зі статтями кодексу законів про працю стосовно жінок, з пільгами та перевагами ,передбаченими законодавством, конкурентоздатністю жіночої робочої сили на ринку праці. Також учасникам запропоновано перелік наявних актуальних вакансій.

Підсумком заходу стало подальше працевлаштування під облікової. Сподіваємось, що налагоджена співпраця центрів зайнятості та міських відділів кримінально-виконавчої інспекції дасть і подальший позитивний результат.

В.Масло, фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації
Новогродівського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області

Комментариев нет:

Отправить комментарий