30 сент. 2016 г.

У Селидівській виправній колонії (№82), що на Донеччині, до зони що охороняється було скоєно перекид з мобільними телефонами


28.09.2016 року о 18 годині 20 хвилин від начальника варти відділу охорони Селидівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№82), у чергову частину установи надійшло повідомлення про те, що в районі електропідстанції установи під’їхав автомобіль марки «ВАЗ-2101», з якого вибіг чоловік та скоїв перекид до зони, що охороняється в районі ділянки № 9. 

Під час огляду території, дільниці № 9 зовнішньої забороненої зони, біля основної огорожі, було виявлено прозорий поліетиленовий згорток білого кольору, який був прив’язаний клейкою стрічкою до дерев’яної палиці. 

Даний факт зареєстрований в книзі «Обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в Селидівській виправній колонії УДПтСУ у Донецькій області». Також інформація направлена до чергової частини Селидівського МВ поліції Красноармійського відділу поліції в Донецькій області.

Після прибуття на місце події співробітників поліції встановлено, що в даному пакеті знаходились 2 мобільних телефона.

На місці пригоди був складений протокол вилучення. Вилучені мобільні телефони та матеріали вилучення передані до Селидівського МВ поліції, Красноармійського відділу поліції в ГУ НП Донецькій області.

Комментариев нет:

Отправить комментарий