13 окт. 2016 г.

В Горняке состоялся концерт к Дню Защитников Отечества


14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості було встановлено Днем Захисника України.

Напередодні свята, 12 жовтня у Центрі творчості дітей та юнацтва м. Селидове був проведений святковий концерт до Дня Захисника України «Україна – це ми!». На свято були запрошені працівники Селидівського відділення Покровського відділу поліції України в Донецькі області,а також працівники ГПСО ГУ ГСЧС м. Селидового.

У святі взяли участь вихованці творчих колективів ЦТДЮ, а саме: хореографічний колектив «Іскорки» (керівник Бутікова С.І), вокально-хореографічний колектив «Натхнення» (керівник Папета О.А), імідж-студія «Роксолана», (керівник Бутікова В.І.), студія сучасного танцю «Dance Art» (керівник Журавель О.І.), а також учасники селидівської ланки Ліги майбутніх поліцейських (очільник Завгородня А.В.).

Під час концерту у залі панувала тепла атмосфера. Глядачі радо зустрічали юних артистів та дякували їм щирими оплесками.

Під час концерту присутні могли дізнатися про історію свята, яке походить ще з козацьких часів і припадає на християнське свято Покрова. Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці, що впродовж століть в Україні воно набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву – Козацька Покрова. Також присутні мали змогу долучитися до українських традицій та культури.

До свята Дня захисника України серед школярів міста був проведений конкурс малюнків. Переможців конкурсу під час концерту привітала та нагородила почесними грамотами Колесникова О.І., головний спеціаліст з виховної роботи відділу оствіти Селидівської міської ради.

Пам'ять загиблих героїв була вшанована хвилиною мовчання.

Творчий колектив працівників ЦТДЮ м. Селидове вітає всіх з Днем українського козацтва, З Днем Покрови, З Днем захисника України!

Олексій Журавель
Культорганізатор ЦТДЮ м. Селидове

3 комментария:

 1. От кого защищаються ты нацист гейформаторский,лечите мозги зомби в психушке

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. админ,забань этого уебка.пусть свои уебищные комменты ставит на кацпих или прочих ущербных сайтах

   Удалить
 2. О том,что этого шарикова пора забанить - еще год назад просили админа в комментариях.Но админу -по барабану .

  ОтветитьУдалить