8 окт. 2016 г.

У Селидівській виправній колонії (№82) провели в останній путь колишнього начальника установи Ковтуна Володимира Аврамовича


7 жовтня 2016 року трагічно і передчасно на 65-му році зупинилося життя підполковника внутрішньої служби Ковтуна Володимира Аврамовича колишнього начальника Селидівської виправної колонії (№82) (1986-1992р.р.), ветерана Служби та просто чудової людини.

Володимир Аврамович народився 21 січня 1951 року. В органах внутрішніх справ та виконання покарань проходив службу з 24 квітня 1974 року по 01 липня 1992 року. Пройшов шлях від інструктора з бойової та службової підготовки до начальника Селидівської виправної колонії (№82) в Донецькій області.

Де б не працював Володимир Аврамович, до його мудрих думок завжди прислухалися всі оточуючи люди, так це тому, що він був справедливою чуйною та сумлінною людиною, завжди допомогав тим, хто потребував допомоги. За ці всі його якості цінували та поважали люди, яким пощастило бути знайомим зцією людиною.

Колектив Селидівської виправної колонії №82 висловлює щирі співчуття з приводу смерті всім рідним та близьким покійного. Володимир Аврамович завжди залишиться в наших серцях та пам`яті.

Комментариев нет:

Отправить комментарий