21 окт. 2016 г.

В Селидівській виправній колонії (№82) перевірили готовність особового складу до несення служби в зимовий період.


20 жовтня 2016 року в Селидівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№82) був проведений стройовий огляд особового складу установи.

При проведенні стройового огляду першим заступником начальника установи Сергієм Романковим та офіцерами відділу по роботі з персоналом був перевірений стан та рівень забезпеченності зимовим форменим одягом, зовнішній вигляд, нявність службових посвідчень, а також рівень знань Стройового Статуту та виконання основних елементів стройової підготовки.

Під час проведення стройового огляду були виявлені незначні недоліки в частині забезпечення головними уборами та зимовими куртками.

Підводячі підсумки начальник установи Олексій Чуєв наголосив, що виявлені недоліки повинні стимулювати до більш наполегливої праці і вцілому мета проведеного заходу була досягнена.

Стройовий огляд - це захід, якій стимулює особисту дисципліну пенітенціарія та надає можливість більш детально вникнути у потреби забезпечення особового складу. Кожен атестований співробітник повинен пам’ятати, що саме він є обличчям Служби і що у роботі пенітенціарної служби не може бути дрібниць.

Комментариев нет:

Отправить комментарий