19 окт. 2016 г.

Відомий футбольний тренер Мирон Маркевич відвідав Селидівську виправну колонію № 82


17.10.2016 року Селидівську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№82), відвідав всесвітньо відомий український футболіст та тренер, багаторазовий призер чемпіонату та кубку України, фіналіст ліги Європи 2015 року, чоловік, батько двох дітей та просто справжній українець – Мирон Богданович Маркевич.

Поважну персону під час візиту до установи супроводжували герої – захисники прикордонної служби України та зустрічало керівництво установи. Після завершення офіціальної частини та роздачі автографів, Мирон Маркевич мав можливість відвідати футбольний майданчик установи та безпосередньо зустрітися із засудженими.

Привітавшись зі спецконтингентом, відомий тренер, за власним бажанням, особисто прийняв участь у товариському матчі між засудженими установи, в якому, не зважаючи на поважний вік, продемонстрував справжню майстерність, техніку, тактику ведення гри, та «культуру пасу», віддавши низку гольових передач й одержавши впевнену перемогу з великим рахунком. По завершенню матчу, Мирон Богданович подарував засудженим свої фото з особистим підписом та справжній футбольний м’яч, побажавши успіхів у футболі та особистому житті, після чого направився до військової частини для зустрічі з прикордонниками.

Побажаємо і ми відомому Українському тренеру щастя, здоров’я, та нових успіхів у великому спорті!

Ігор Угренков,
Заступник начальника відділу СВПР
Селидівської виправної колонії № 82

Комментариев нет:

Отправить комментарий