10 окт. 2016 г.

Позитивний настрій – запорука здоров’я нашого організму!


10 жовтня 2016 року до Всесвітнього дня психічного здоров’я в Новогродівській міській центральній лікарні відбувся груповий профілактичний захід присвячений психічному здоров’ю людини в якому прийняли участь фахівець Новогродівського МВ КВІ з особами які перебувають на обліку в Новогродівському МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області.

В ході профілактичної лекції присутні були ознайомлені з факторами які призводять до психологічних проблем, що поступово можуть перетворитися у хвороби. Для того, щоб позбутися негативних емоцій і станів слід навчитися поважати та відчувати себе й інших, розуміти мотивацію вчинків та поведінку оточуючих людей, що може допомогти передбачити ситуацію і обрати більш правильну поведінку.

На нас та на наше здоров’я впливають як зовнішні так і внутрішні фактори. До зовнішніх факторів можна віднести невміння правильно вдягнутися відповідно погоді, нераціональне харчування, тощо. Внутрішні фактори – це негативні емоції: злослів’я, гординя, заздрість, ревність, гнів, образа, брехня, печаль, страх та інші.

Не слід забувати, що всі проблемні ситуації даються людям для засвоєння тих чи інших уроків тому будь-які події в нашому житті потрібно приймати з розумінням. Пам’ятайте, що тривалі негативні емоції можуть призвести до серйозних і навіть невиліковних хвороб.

Проведений захід допоміг зрозуміти, що найкращим засобом лікування і профілактики психічних хвороб, обумовлених внутрішніми факторами, є позитивна думка, яка потужно впливає на настрій людини, що є запорукою здоров’я нашого організму.

 В.Масло
Фахівець із питань соціальної роботи з суб’єктами пробації
Новогродівського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області

Комментариев нет:

Отправить комментарий