17 окт. 2016 г.

Семья полицейского из Селидово Виталия Ефремова - лучшая в спорте по Покровскому отделу полиции


Правоохоронці Покровської оперативної зони разом зі своїми сім`ями прийняли участь у спортивних змаганнях. Випробувавши свої сили в різних естафетах, перемогу одержала родина співробітника Селидівського відділення поліції – Віталія Єфремова.

Спортивні змагання «Папа, мама, я – спортивна сім’я» в спортзалі Покровського педагогічного училища, участь в яких взяли поліцейські разом із своїми дітьми.

Змагалися дві команди: «Комета» від Селидівського відділення поліції і «Експрес» від Мирноградського відділення поліції.

Розпочалися змагання з командного привітання, під час якого учасники презентували свою символіку, девіз та форму одягу.

А далі команди мали змогу показати свої вміння у човниковому бігові, стрибках на скакалці, бігові навипередки та інших різноманітних естафетах. За правильним виконанням всіх завдань спостерігало журі.

Під час спортивних змагань поліцейські та члени їхньої родини продемонстрували не тільки гарну фізичну форму та дух змагальності, а й здатність завжди перебувати у гарному настрої.

За підрахунком балів перше місце посіла команда «Експрес», до якої входили інспектор-черговий Селидівського відділення поліції Віталій Єфремов та його 10 річний син Микита.

Звичайно переможці та учасники змагань отримали призи. Особливо радісними були діти, які отримали солодощі та спортивний інвентар. Спортивні змагання дружніх поліцейських родин удалися на славу, всі отримали масу позитивних емоцій!

А переможці тепер будуть боротися за перемогу з іншими командами у Маріуполі, де в листопаді у Головному управлінні Національної поліції відбудеться заключний етап спортивних родинних змагань.


Комментариев нет:

Отправить комментарий