28 окт. 2016 г.

Здоровий спосіб життя - запорука професійних успіхів!


27.10.2016 року в Новогродівському міському центрі зайнятості населення за ініціативою Центру підтримки сім’ї ООН «Юнісеф» проведений груповий семінар, присвячений темі «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів».

Участь у даному заході прийняли засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Новогродівському МВ КВІ УДПтС України в Донецької області.

Мета проведеного семінару – підвищення обізнаності щодо формування здорового способу життя, подолання згубних звичок до куріння, алкоголю, наслідків вживання наркотичних засобів та синдрому їх залежності.

Під облікові прийняли активну участь у семінарі в ході якого їм було запропоновано заповнити анонімну анкету про шкоду згубних звичок та перегляд фільму щодо подолання і попередження профілактики ВІЛ-ін’єкції та інфекцій, що передаються статевим шляхом, інших хвороб. Поліпшення соціального функціонування шляхом зменшення шкоди і негативних наслідків від вживання психотропних речовин.

Результат заходу це інформаційне збагачення особистісного досвіду, підвищення рівня обізнаності стосовно наслідків і подолання згубних звичок.

В.Масло, фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації
Новогродівського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області

Комментариев нет:

Отправить комментарий