12 дек. 2016 г.

Будьте наполегливими, і Вам обов’язково пощастить!


12.12.2016 року в Новогродівському міському центрі зайнятості населення проведений груповий семінар, присвячений темі «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії»

Мета проведеного семінару – підвищення інформаційної обізнаності щодо заявлених підприємствами вакантних посад та вільних робочих місць, в тому числі тих, які мають попит на рику праці, мотивування до офіційного працевлаштування безробітних підоблікових.

Присутні були ознайомлені зі статтями кодексу законів про працю, інформацією щодо масових заходів, що організовуються з метою сприяння у працевлаштуванні як джерела доходу, також учасникам запропоновано перелік наявних актуальних вакансій.

Підсумком заходу стало інформаційне збагачення засуджених бо співробітники інспекції зацікавленні у виправленні та ресоціалізації засуджених, що можливо тільки завдяки співпраці з центром зайнятості населення, де знають що означає залишитися в наш час без роботи та до чого це може привести людину, яка вже раз порушила закон.

В.Масло
Фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації
Новогродівського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області

Комментариев нет:

Отправить комментарий