25 дек. 2016 г.

«Попелюшка» по-новорічному


У суботу 24 грудня у БК м.Гірник відбувся новорічний концерт за участі творчих колективів художньої самодіяльності міста. Глядачам був презентований новорічний мюзикл «Попелюшка» за мотивами відомої західноєвропейської казки, однієї із найпопулярніших «бродячих сюжетів», який має більше тисячі втілень у фольклорі різних народів світу.

Глядачі змогли не тільки зустрітись з улюбленими героями казки, але й посміятися від душі, адже весь спектакль був побудований на доброму гуморі. Атмосферу свята створювали на сцені не тільки актори у головних ролях, а й творчі колективи міста: БК, ПДЮТ, музичної школи, спортклубу ім..Шведченка. Всі номери були оригінальними, яскравими та масовими.

Глядачі радо підтримували артистів щирими оплесками, а секретар Гірницької міської ради О.А. Колошина та секретар виконкому Н.С. Рубль вручили їм від міського голови С.В.Коваленка солодкі подарунки.

Організатори програми на чолі з директором БК м.Гірник А.Г.Соломкою щиро вдячні всім, хто бере активну участь у творчому житті міста, тим, хто відвідує культурно-масові заходи.

Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Н.Гулай
керівник гуртка БК м.ГірникКомментариев нет:

Отправить комментарий