9 мар. 2017 г.

Свято жінки у БК м. Гірник


Березень, це не тільки початок весни, розквіт природи, але і місяць, у якому дуже багато свят, серед яких найзначнішим є Міжнародний Жіночий День. Плідною працею розпочався цей місяць у творчому колективі БК м.Гірник.

6 березня у БК відбувся святковий концерт «Зі святом Жінки, з днем в Весни…». Відкрив свято Гірницький міський голова С.В.Коваленко, який привітав усіх жінок у залі та побажав їм злагоди, миру та жіночого щастя.

Гарний настрій на сцені створювали ведучі – Н.Кодикова, Ф.Загвозкін, Д.Воробйова, А.Колісник та творчі колективи БК та ПДЮТ м. Гірник: танцювальні колективи «Ритм», «Салют», «Шоу-гьолз» та «Зіроньки» учасники студії «Творчий квартал», учасники театрального гуртка «Чародії», гуртка художнього читання «Златоуст», ансамбль «Капітошка», народний ансамбль пісні «Горлиця», ВІА «Парадокс», солісти-вокалісти: Є. Гатаулліна, А. Шкуліпа, Р. Соколов, О. Бурма, Ф. Загвозкін, а також – група аеробіки «Спорт для всіх».

Не втрачаючи наснаги, вже 7 березня артисти БК завітали до Курахівської ЦОФ з вітальним концертом. Перед заходом до всіх жінок з вітальним словом звернувся директор фабрики Ю.М.Долбієв, який також урочисто привітав прекрасну половину підприємства. У залі панувала тепла атмосфера. Глядачі були привітні та усміхнені, радо зустрічали артистів, які творили добро та дарували позитив.

Кожен рік в березні розквітає весна та хвилює наші серця. Весна – це початок нового життя, нехай для всіх нас вона стане початком всього доброго та світлого у вашому житті! Будьте щасливі та усміхнені!

Гурток журналістики «Ексклюзив» 
БК м. ГірникКомментариев нет:

Отправить комментарий