12 июл. 2017 г.

Огляд головних рішень сесії Селидівської міськради

Рух «Сильні громади» продовжує стежити за діяльністю міських рад. 21 червня відбулася чергова сесія міської ради в Селидовому. На ній депутати розглянули важливі питання фінансового та нормотворчого характеру. Так, одним з прийнятих рішень передбачили зокрема на новорічні свята 416 тис. грн, другим затвердили виділення 5,3 млн грн субвенції на зарплату медпрацівникам. Проголосували за два регуляторних акти, що стосувалися ставок податків на нерухоме майно та орендної плати за земельні ділянки комунальної власності. Крім того, на сесію запросили начальника селидівського міськводоканалу для роз’яснення питань, що їх попередньо підготували депутати під час минулої сесії. 

Всього було присутніх 26 депутатів із 35. Електронна система робила огріхи щодо кількості депутатів, тому голоси 1-2 депутатів інколи не враховувались. Одночасно депутати голосували бюлетенями. Всі поставлені на пленарне засідання рішення були прийняті.


Фото 1. Пленарне засідання Селидівської міської ради від 21 червня 2017 року

Роз’яснення проектів рішень для депутатів відбувалося на депутатському дні 19 червня. Його відвідали 16 з 34 депутатів.

Зміни до бюджету

Варто почати з рішення про внесення змін до бюджету на 2017 рік. На депутатському дні начальник фінансового управління Тетяна Рогоза зазначила, що зміни вносяться за рахунок очікуваних прогнозних надходжень у вигляді податку на доходи з фізичних осіб в зв’язку зі збільшенням тарифних ставок та росту мінімальної заробітної плати до кінця року.

«З великих проектних витрат – виділення коштів на проектно-кошторисну документацію з термомодернізації котельні в Дитячо-юнацькій спортивній школі, збільшення асигнувань для встановлення покриття дитячого майданчика «Кіндерленд» (Бюджет участі). Також розглядалося питання виділення коштів з бюджету на проведення технічної інвентаризації та виготовлення паспортів протирадіаційних укриттів. Виділяються кошти первинному медико-санітарному центру на придбання медикаментів, дезінфікуючих засобів та засобів спеціального харчування для дітей після хірургічних операцій. Загальна сума змін – 1 483 тис. грн», ¬¬¬– зазначила начальник фінансового управління.

Субвенція на виплату зарплатні медпрацівникам

Варто зазначити, що в міжсесійний період, окрім прийнятих розпоряджень міського голови про внесення в помісячний розпис міського бюджету, з обласного бюджету виділили трансферти в сумі 5,3 млн грн у вигляді додаткової медичної субвенції на виплату заробітної плати медпрацівникам. Як зазначила Тетяна Рогоза, коштів медичної субвенції, що їх виділили на 2017 рік, катастрофічно не вистачає для виплати заробітної плати. Однак питання почало частково вирішуватись. Тому фінансове управління далі продовжує працювати в цьому напрямі.

Зміни податкових ставок на нерухоме майно

Не можна не сказати про внесення змін до рішення міської ради від 18.02.2015 №6/59-1389 «Про місцеві податки та збори і встановлення ставки акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у м.Селидове».

«У відповідності з Бюджетним кодексом для того, аби стягувати місцеві податки та збори в 2018 році необхідно до 15 липня внести зміни до відповідного рішення, або ж не робити цього. Разом з нашою податковою ми обговорили це питання й згідно з їхніми пропозиціями, внесли зміни до рішення. Проект змін був опублікований в газеті «Наша зоря» та на офіційному сайті Селидівської міської ради. Протягом місяця він розглядався. Жодних зауважень та пропозицій не було надано, тому вирішили цей проект рішення винести чергову сесію», – прокоментувала начальник фінансового управління.

За її словами ставка нерухомого майна залишається такою ж – 0,25% від мінімальної заробітної плати у містах Селидове, Українськ, Гірник. Враховуючи пропозицію податкової по селищах Вишневе, Гостре, Камишівка, застосовуючи «зональність», позаяк це віддалені міські райони, пропонується ставка 0,18% – оплата за нерухоме майно суб’єктів господарювання. І ставку 0% – на житлову нерухомість площею 60-80 кв. м.

«Так, наприклад, є квартири площею 63 кв. м. і люди повинні за три квадратні метри доплачувати близько 70 коп. Але для того, щоб заплатити цю незначну суму, податкова має надіслати платнику рекомендованого листа вартістю до 15 грн Банківські послуги при сплаті податку коштують від 5 до 10 грн Скажімо ці «копійки» надто не вплинуть на наповнення бюджету. За підрахунками надходження за цією ставкою складуть до 1000 грн на рік. Тому застосувати нульову ставку буде розумніше, ніж виділяти гроші з бюджету на рекомендовані листи», – підкреслила Тетяна Рогоза.

Імуносупресивні препарати для хворих у післяопераційний період з трансплантації

На депутатському дні головний лікар КЗ «Селидівської ПМСД» Олена Марченко зазначила, що в місті зараз є двоє хворих, яким здійснили трансплантацію нирки від родичів-донорів. Це жінка тридцяти років, яка мешкає в Селидовому та дитина-підліток – переселенець 14 років. Щоб не сталося відторгнення трансплантованих органів, ці хворі повинні постійно приймати підтримувальну терапію. На теперішній час Міністерством охорони здоров’я не проведена централізованим шляхом закупівля цих препаратів, тому підготований проект рішення для забезпечення цих хворих лікарськими засобами на загальну суму 45,5 тис. грн.

Міські святкування

На основні міські культурно-масові заходи на друге півріччя 2017 року планують виділити 494 тис. грн. Основна сума коштів піде на новорічні святкування – 416 тис. грн. Тут, зокрема, йдеться про новорічні прикраси для оформлення ялинки та площі (світлодіодні фігурки, гірлянди, іграшки, банери тощо) – 300 тис. грн, феєрверк – 50 тис. грн, монтаж новорічної ялинки – 20 тис. грн, послуги гідропідйомника – 15 тис. грн, трудові договори – 10 тис. грн.

Виконуюча обов’язки начальника відділу культури Зіта Топіліна на депутатському дні зазначила, що до Нового Року уже запланована «Ялинка під ключ». А це будуть тільки додаткові кошти для більш ефективного проведення свята.

«Місто звикло до краси, я гадаю, не треба «занижувати планку», все має бути на рівні…», – вважає в.о. начальника відділу культури.


Фото2. Затверджені витрати на святкування Нового 2018 року

Нагадаємо, що торік відділ культури витратив на оформлення новорічної ялинки близько півмільйона гривень. Тільки святкова ілюмінація та оформлення ялинки «під ключ» (без вартості ялинки) коштували 450 тис. грн. Феєрверк обійшовся у 50 тис. грн.


Фото3. Придбана торік ілюмінація для святкування Нового 2017 року

Опорна Селидівська ЗОШ №6 та її Цукуренська філія

Відділ освіти підготував 4 проектів рішень, які стосувалися організації роботи Селидівської ЗОШ №6, яка є опорною, та її Цукуринської філії. Так, затвердили нову редакцію Статуту опорної ЗОШ №6, куди внесли питання організації її філії в тому числі; введення в ЗОШ №6 трьох працівників харчоблоку та одного працівника обслуговуючого персоналу (0,5 ставки) з 1 вересня 2017 року (за словами начальника відділу освіти Оксани Соломахіної, для організації роботи філії); назву та положення філії. Внесли також зміни до прийнятого в лютому рішення «Про створення філії опорної школи», зокрема, уточнили те, що реорганізація Цукуринської ЗОШ №6 у філію з 1 вересня 2017 року відбудеться шляхом приєднання та створили комісію з її реорганізації.

Позашкільні навчальні заклади набудуть статусу закладів з українською мовою навчання – ще один проект рішення від відділу освіти, який затвердили на сесії. Оксана Соломахіна зазначила, що зараз всі дошкільні та загальноосвітні заклади міської ради мають статус україномовних, тому пропонується надати такого статусу й позашкільним закладам – Центру творчості дітей та юнацтва м. Селидове, Палацу дитячої та юнацької творчості м. Гірника, Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська.

Відбулася заміна в списку голів квартальних та вуличних комітетів: по вул. Лозоватська замість Ободець Ірини Миколаївни буде Красуля Сергій Сергійович.

Центр надання адміністративних послуг буде додатково надавати 19 адміністративних послуг, з питань архітектури та будівельного контролю. Крім того, затверджено інформаційні та технологічні картки. У прийнятому рішенні також зазначається, що рішення Селидівської міської ради від 23.09.2015 №6/66-1544 «Про надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг» вважати таким, що втратило чинність. Виконувачка обов’язків начальника відділу ЦНАП Ольга Сукач на депутатському дні, відповідаючи на запитання, що саме зазнало змін, розповіла, що змінилася назва послуги та вид подання заяви – якщо раніше були декларації, то зараз це повідомлення.

Про план роботи на II півріччя 2017 року

Депутати затвердили також основні питання, що розглядатимуться на сесіях та постійних депутатських комісіях у другому півріччі 2017 року. Так, на сесії основними в III кварталі будуть – затвердження звіту про виконання бюджету м. Селидового за I півріччя 2017 року, хід виконання програми економічного та соціального розвитку. На IV квартал планують затвердити бюджет на 2018 рік. Щомісяця розглядатимуть питання з врегулювання земельних відносин.

Ставки на оренду землі

Під час сесії депутати прийняли Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Селидівської міської ради. На депутатському дні головний спеціаліст відділу економічного і соціального розвитку Ірина Джегеріс зазначила, що це рішення є регуляторним актом.

«Акт був розміщений в ЗМІ: на офіційному сайті міської ради та в газеті «Наша зоря». Зауважень і пропозицій не надходило. Регуляторний акт був погоджений без зауважень антимонопольним комітетом», – підкреслила вона.

Прийняли 11 рішень із врегулювання земельних питань.

На сесії виступив начальник Селидівського ВУВКГ КП «Компанії «Вода Донбасу» Сергій Маковський. Він відповів на запитання депутатів, зокрема, щодо виносу приборів обліку, нарахування дощових та талих вод.

«У Постанові КМУ №630 чітко зазначено місце передачі послуг від постачальника до споживача, а саме: ним є місце підключення приватного домоволодіння до вуличної мережі», – відповів Сергій Маковський.

На запитання від депутатів, хто повинен робити колодязь, він відповів, що це здійснює споживач. За його словами, підприємство-постачальник води, розробляє технічні умови і показує місце підключення. В технічних умовах він прописує балансову приналежність та вказує точку підключення як до водопровідної мережі, так і точку підключення до водовідведення, якщо це каналізація.

Його також запитали, як проблему встановлення колодязів владнати одиноким пенсіонерам, що мають пенсію, наприклад, в 1200 грн, а їх, як і інших зобов’язують це робити. Маковський відповів, що вони зглядаються на їхнє становище, ніхто не змушує конкретних одиноких бабусь робити колодязі. На що депутат, що запитував, не погодився, й пообіцяв принести докази зворотного.

Щодо методики розрахунки стічних і талих вод начальник Селидівського ВУВКГ КП «Компанії «Вода Донбасу» зазначив, що в п 4.10 (скоріш за все, він мав на увазі Наказ №190 Міністерства з питань ЖКГ України) є методика розрахунку стічних і талих воді.

«Ці правила поширюються на підприємства будь-якої форми власності. При укладанні договорів, себто, так званої договірної кампанії, яка починається з 1 жовтня й триває до кінця року, КП «Вода Донбасу», зокрема наш підрозділ, розглядає всі зауваження, пропозиції, складається паспорт водного господарства. По дощових і талих водах ми не побачили ніяких зауважень. Будь ласка, під час договірної кампанії, прошу надавати письмово зауваження й пропозиції, оскільки їх розглядає інспекція водокористування, тобто не я» – закінчив він.

Начальника міськводоканалу запитали також про те, чи не можна спростити процедуру заміни водомірів.

«Наприклад, як це робиться міськгазом: прийшли, зняли лічильник, поставили тимчасовий, по деякому часі поставили новий», – зауважила депутат Сєднєва, – «От взяти мій випадок. Я мушу власноруч знімати водомір, нести до вас, обійшовши кілька кабінетів, касу. Це нестерпно. Люди обурюються…».

Маковський відповів, що це вирішує не селидівський міськводоканал. Він зазначив, що КП «Вода Донбасу» щорічно виносить пропозиції до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо встановлення тарифів на воду. Остання пропозиція, яку винесли на Нацкомісію, містить в собі включення в новий тариф, у разі його прийняття, обслуговування приладів обліку.

Депутат Закревський поставив запитання щодо вертикального та горизонтального встановлення лічильників. «В кожному технічному описі лічильника написано, що він може встановлюватися як вертикально, так і горизонтально. Ви прийняли рішення, що лічильник встановлюється тільки горизонтально. Люди мусять розбивати стіни й переставляти», – розповів депутат. Маковський відповів, що це поодинокі випадки, й зазвичай вони залишають лічильник в тому положенні, яке було.

Переглянути відео виступу начальника Селидівського ВУВКГ КП «Компанії «Вода Донбасу» можна на сторінці ТРК «Інфо-центр» в YouTube.

Також можна прослухати аудіо-запис депутатського дня.

Не зайвим буде сказати, що під час сесії міський голова Віктор Ремізов звинуватив координатора руху «Сильні громади» у Селидовому Олександра Цахніва в «пересмикуванні» фактів, навівши на словах приклад публікації, до якої координатор не має жодного відношення. В свою чергу, координатор поставив запитання, чому йому більше, як два тижні, порушуючи терміни, не відповідають на запит щодо ремонтів доріг. Міський голова запитання проігнорував.

Олександр Цахнів
Координатор руху «Сильні громади» у Селидовому

48 комментариев:

 1. Анонимный28 июля 2017 г., 20:38

  Когда Ремизов прислушивалс к людям ?ЕГО ДАВНО НУЖНО СНЯТЬ С ЗОЛОТОГО УНИТАЗА И ВЫБРОСИТЬ В МУСОРНЫЙ ЯЩИК!

  ОтветитьУдалить
 2. Анонимный29 июля 2017 г., 13:41

  В 2006 году он обещал строительство церкови... Сегодня 2017,ГДЕ ОНА? Что обещает Жебривский делается-Что обещает Ремизов -бред...

  ОтветитьУдалить
 3. Придатько29 июля 2017 г., 17:44

  Зато заслуги Жебривского присваевает себе...Безконца пиарится на веб сайте Селидовского горсовета.

  ОтветитьУдалить
 4. Степаненко А .1 августа 2017 г., 21:35

  Корниенко Вы в информагенстве еще не все сказали...Уже несколько лет как вечернюю школу закрыли, но его жена там числится как завхоз и получает деньги не понятно за что...

  ОтветитьУдалить
 5. Воскобойников Н.2 августа 2017 г., 10:08

  В Селидово можно все... Человек замешан в корупции ... его освобождают от должности ,а потом Ремизов ,защищая свои интересы,предлагает ему должность на ранг выше.Ганьба !

  ОтветитьУдалить
 6. МЫ ,председатели ОСМД,не признаем коррупционера Охомуша,который довел отдел образования до нищеты, своим куратором.Мы вынуждены будем обратится к ув. Жебривскому П. И.,к презеденту с одной просьбой -согласовывать с нами кандидатуру заместителя по ЖКХ.Свои рекомендации мы укажем в письме.

  ОтветитьУдалить
 7. Иван! Прежде чем делать замечание или предложение изучи терменологию и спецификацию даного обьекта ...,а то и в морду получишь(выражение Ремизова)

  ОтветитьУдалить
 8. У этого Охомуша окромя амбиций и тяги к наживе (зеркальное отражение Ремизова)-ничего нету...,а если вспомнить что с 1998 года он учителей насильно заганял в Партию Регионов,собирал взносы с них и куда девал... , то место его у печки дома.

  ОтветитьУдалить
 9. Счастье,к которому стремятся из корыстных побуждений,отказываясь от исполненя долга,не может быть долговечным и прочным.Оно быстро проходит,а человек,искавший его,остается в одиночестве и печали.

  ОтветитьУдалить
 10. Воскобойников5 августа 2017 г., 17:29

  НЕ тот -неверный,не мужчина тот,Кто делом лжи,как ремеслом,живет.

  ОтветитьУдалить
 11. Назначили нам господина Охомуша в заместители городского головы, он десятилетиями наживался на коррупционных схемах, обогащался обдирая отдел городского образования до нитки. А теперь дадим ему на обдирание более широкий круг вопросов - строительство и жилищно-коммунальное хозяйство города. Что же это происходит такое? Мы думали что он уже за уральские горы смылся, или оренбуржские целины поехал обдирать в страну деревянную. Но нет, сидить тут, и богатеет. За наш с вами счёт. Совок...

  ОтветитьУдалить
 12. Мы,депутаты от блока Ю.Тимошенко.обращаемся ко всем жителям г. Селидово,Украинска,Горняка, п.Кураховка, п.Цукурино,п.Вишневое с просьбой поддержать нас и свое мнение излагать в письменном виде по адрессу г. Краматорск ул. Мира 2 Жебривскому П. И.

  ОтветитьУдалить
 13. Че вообще творится в Селидовоо

  ОтветитьУдалить
 14. Андрей Семенов8 августа 2017 г., 14:55

  Охомуш - ты знаешь только одно арифметическое действие-отнять и ничего не слышал о делении.Как раз эту страницу учебника ты скурил в талете отдела образования.И твое я потеряло авторитет еще до того как ...

  ОтветитьУдалить
 15. Наталья Меньшикова8 августа 2017 г., 17:13

  Иван.как замголовы города ты низкопробный блеф, но как преданный и безотказный Ремизову будешь делать и говорить что прикажут.

  ОтветитьУдалить
 16. Вы ,Нван,свое отпели и в какое кресло ВЫ Б НЕ СЕЛИ ТОЛКУ С ВАС НЕ БУДЕТ НИКОГДА!

  ОтветитьУдалить
 17. Образование Вы погубили И довели его до нищеты ВЫ только й знали чтоб ВАМ носили А от развития его ВЫ были далеки...

  ОтветитьУдалить
 18. Йван,уйди ,подай в отставку-и небеса простят тебе грехи!

  ОтветитьУдалить
 19. Иван,из пасти сыплешь искрами огня,а дел коснешся и ни ху...

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Светлана, мастер Вы на стишки пошлые..... Значит только "такое" вот Ваши глаза видят. А Гимназию в Селидово кто открыл? Иван Лазаревич Охомуш! И много детей получают в ней достойное образование....явно не такое как у Вас.

   Удалить
  2. Гимназия была открыта при Харченко Н. А.Так как сейчас открываются опрные школы ,так тогда открывались гимназии. Это инициатива министерства образования,но не Охомуша...

   Удалить
 20. У Охомуша нет ни совести,ни чести , ничего святого. Как можно ему жить в этом городе, не говоря уже о работе, зная что тебя все НЕНАВИДЯТ. Ведь ни от кого хорошего слова о нем нет, только негатив. Да был бы хоть каплю ЧЕЛОВЕКОМ , сам бы ушел, видя к себе только ненависть. Ничего святого. Самый подлый, Вор и мошенник. Таким не место в городе, ни говоря что у власти.

  ОтветитьУдалить
 21. Пусть о них всю правду знает свет:обманщиков подлее в мире нет! Да,их внешность благовидна и свята. но души их -отхожие места.

  ОтветитьУдалить
 22. Иван -ты вор.Об этом знают все: учителя,родители и дети . Ты делишься -понятно с кем, но ты один за все в ответе...

  ОтветитьУдалить
 23. И что ? Опять в рейтинге прозоро по использованию бюджетных средств город Селидово занимает одно ис последних мест...Позор!

  ОтветитьУдалить
 24. Ремизов!Ты угнетатель,вероломный вор,безбожник,людям от тебя -позор! Ты ищешь только выгоды своей , ты себялюбец алчный и злодей!

  ОтветитьУдалить
 25. Что ж твой зам Иван горькую пьет и на всех плюет. В пятницу нажрался .Вот и складывается впечатление;все ,что не чисто,что запрещено-Его обиход:и пища и вино.

  ОтветитьУдалить
 26. Оскорблять людей,поливать грязью - это удел слабых и неуверенных в себе людей.Вижу здесь,в Газете, комментирующие одни и те же. И очень скорбно видеть их комплексы неполноценности. Делом займитесь лучше! С детьми поиграйте! Любимых обнимите! Дарите любовь и не тратьте время на глупые, хамские высказывания!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Правду воспринимают не все ,как и не все делают правильные выводы.

   Удалить
 27. Наталья, и делом займемся и любимых обнимем. Следуя вашей логике не нужно ничего предпринимать. Будем сидеть сложа руки и смотреть как Охомуш ворует бюджетные деньги. В этом он мастер. Мы делаем все возможное чтоб таких воров не было у власти. Чем больше нас небезразличных тем лучше городу. Поверьте, а людей активных все больше и больше. Да, это долгий процесс. но чем больше будет нас, тем быстрей мы уберем вора, лгуна, мошенника Охомуша. А вместе мы сила.

  ОтветитьУдалить
 28. Бывшие коллеги13 августа 2017 г., 8:17

  Иван,если ты мужик ,напиши заявление и уйди.Тебя уже не воспринимают ни руководители коммунальных предприятий ,ни председатели ОСББ, а тем более, за тебя не прголосовали депутаты -руководители крупных предприятий.Не будем говорить ,что о тебе говорят учителя и родители...,а ведь в их словах больше правды чем домыслов.

  ОтветитьУдалить
 29. Воскобойников Н.13 августа 2017 г., 10:29

  Когда его уволили за коррупцию .как вы думаете ,зачем ввелась должность начальника хозяйственной группы в отделе(это при дифиците бюджета города)Правильно! Через Соломахину коррупционные схемы не осуществить...

  ОтветитьУдалить
 30. Воскобойников Н.13 августа 2017 г., 10:38

  Когда его уволили за коррупцию .как вы думаете ,зачем ввелась должность начальника хозяйственной группы в отделе(это при дифиците бюджета города)Правильно! Через Соломахину коррупционные схемы не осуществить...

  ОтветитьУдалить
 31. Да какой Охомуш мужик? О чем вы говорите? у него нет ни собственного достоинства, ничего человеческого. Только жажда к деньгам. Против него абсолютно ВСЕ! Как можно когда весь город против тебя рваться к власти. Хотя о чем мы? еслиб речь шла о Человеке, а так? Даже те депутаты которые подняли руку( У них не было выбора), и те теперь обращаются к.... с просьбой чтоб быстрей Охомуша Убрать. Позор Охомушу.

  ОтветитьУдалить
 32. Вот теперь понятно ,почему депутат Дзябко от Радикальной партии Ляшка, проголосовал за Охомуша И. Л.! Продался за участок земли под установку торгового ларька возле бывшего Проминвестбанка.Можно ли такому депутату доверять,

  ОтветитьУдалить
 33. Охомуш довел образование до нищеты и разрухи; 10 лет течет крыша в спортзале 6 школы, в здании холодно,мебель не пополнялась со дня открытия-25 лет,в садике "Чайка" крыша течет более 7 лет ,половина здания зимой не обогревается,сырость,в садике "Пролисок"-сырость и холодина .А в каком состоянии 26 школа -,облезлые стены сырость ,холодина,мебель на половину разрушина и такое в каждой школе, и ты ,Ремезов,выдвигаешь его замом а такие депутаты как Климова,Тюпина ,Седнева,Коломоец голосуют ибо вголове в них одно...

  ОтветитьУдалить
 34. А что в них в голове...?

  ОтветитьУдалить
 35. Что может быть в голове у этих бабок? Им уже давно пора на покой . Ух и контингент депутатов? где такое видано? А сами бабки не догоняют что с них уже просто все смеются. Пора на печь.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Придатова Л.! Вы,намеренно,не замечаете еще одну расцяцьковану бабцю? Все наши бабушки-депутаты сидят в одном ряду,но Порочную вы упорно не называете.Поэтому в вашу борьбу за справедливость невозможно поверить-это просто черный пиар,а кто идейный вдохновитель? Легко назвать с первого раза.Сами назовете или вам помочь?

   Удалить
  2. На "Порочной" Рыжий ОБОСРАЛСЯ!

   Удалить
  3. ОБОСРАЛИСЬ депутаты: Хроменко, Корниенко, Грицак,Канашевич,Мерумян, Ясиновский,да как ОБОСРАЛИСЬ!!!!!! Поддерживайте бабулю Порочную и дальше,обосретесь еще не так.

   Удалить
 36. НИ в голове ,а на голове -корона.Что могут воображать - кому эа 70!

  ОтветитьУдалить
 37. Светлана, прежде чем что-либо написать, учите орфографию и грамматику. со стилем тоже у Вас проблемы. Слово "коснешься" пишется с мягким знаком (5 класс). Вот и получается : "А судьи - кто?".

  ОтветитьУдалить
 38. А судьи, вора в законе, Охомуша Ивана -простые,справедливые жители нашего города,

  ОтветитьУдалить
 39. Иван! Не бегай по исполкому как не обузданный конь...С тебя смеются и пальцем на лоб за спиной тайком ...

  ОтветитьУдалить
 40. Почему за спиной? Охомушу прямо в глаза уже открыто выражают свое недовольство и коллеги, и другие. Его все презирают и ненавидят. Поражает его пофигизм. Он без капли совести. После всего случившегося он даже не задумался ни о чем. Да ему в монастырь только надо, и то до конца жизни грехи не отмолит свои.

  ОтветитьУдалить
 41. Придатьео В,17 августа 2017 г., 9:33

  Ремизов окружает себя халуями , через которых можно отмывать бюджетные деньги:Маслянников,Охомуш, бездарное не образованное создание-Гомзин,не заменимый Лапин.Интересно -когда же наступит этому конец?

  ОтветитьУдалить
 42. Добавить сюда можно только алкаголичку ПАВЛЕНКО ,ЧЕРЕЗ КОТОРУЮ ОТМЫВАЛИСЬ ДЕНЬГИ ИНВЕСТОРОВ ,КОТОРЫЕ ОНИ ПЕРЕЧИСЛЯЛИ НА СТРОИТЕЛЬСТВО ЦЕРКОВИ.Она НЕ ТОЛЬКО АЛКАГОЛИЧКА,она еще и аферистка по выборам!

  ОтветитьУдалить