8 нояб. 2017 г.

Селидівську виправну колонію (№ 82) відвідали зірки українського футболу


4 листопада Державна установа «Селидівська виправна колонія (№ 82)», що у с.Гостре, відкрила свої двері для зірок національного та європейського футболу.

В супроводі Героїв – захисників установу відвідали відомі в минулому гравці, а нині тренери, чиї ім’я відомі кожній дитині. Почесними гостями установи були: перший в історії України фіналіст єврокубків, діючий Голова комітету національних збірних ФФУ – Мирон Богданович Маркевич, якого супроводжували не менш відомі особи – тренер молодіжної збірної України, а в минулому гравець, що виступав на європейській та національній арені у складі таких грандів, як Динамо, Шахтар, та Дніпро – Володимир Іванович Єзерський, а також відомий український репортер, журналіст та футбольний коментатор, ведучий програми «Профутбол» на каналі «2+2», постійний експерт «Рейтингу букмекерів» - Ігор Циганик.

Представники адміністрації установи та засуджені, переповнені позитивними емоціями після недавніх візитів Мирона Богдановича, Артема Федецького та гравців ФК «Карпати», були в захваті віт того, що до установи знову завітав Великий футбол. Завдяки постійному та тісному співробітництву персоналу установи та керівництва Прикордонної Служби Збройних Сил України, засуджені установи знову отримали можливість зустрітися з футбольними зірками європейського масштабу, потиснути руку легендам, сфотографуватись на пам'ять, та взяти автограф з найкращими та теплими побажаннями на майбутнє. 

А що найголовніше, зустрітися з ними обличчям до обличчя на спортивному майданчику в футбольній баталії. Не зважаючи на почесний вік та посаду, Мирон Богданович, разом з Володимиром Єзерським, у складі команди Героїв – Захисників, особисто прийняв участь у товариському футбольному матчі проти засуджених установи де, незважаючи на старання засуджених установи, завдяки своєму класу та досвіду, Зірки футболу та Герої отримали впевнену перемогу в запеклій боротьбі.

Незважаючи на поразку в матчі та кінцевий рахунок, засуджені не були засмучені та з задоволенням тиснули руки своїм кумирам, фотографувалися, та брали автографи на пам'ять. Не забули засуджені і про подарунки видатним гостям, які вони виготовили власними руками, отримавши взамін нові футбольні м’ячі для установи та футболки з іменами професійних виконавців.

Зустріч з відомими українськими футболістами та тренерами принесла безліч позитивних емоцій як адміністрації установи, так і засудженим. На прощання, всі ми побажали нашим гостям успіхів та великих перемог на футбольних полях, тренерському поприщі, та нелегкій і важливій журналістській діяльності, залишатися такими, яких їх любить вся Україна, радувати нас своїми успіхами, та найскоріше завітати до нас знову!

Ігор Угренков
Заступник начальника відділу СВПР Державної установи «Селидівська ВК (№ 82)»

Комментариев нет:

Отправить комментарий