5 дек. 2017 г.

Правоосвітній захід «Права людини»


4 грудня 2017 року в Новогродівському міському секторі з питань пробації, що на Донеччині, із суб’єктами пробації проведений захід на тему: «Права людини». На заході були присутні представники міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, мобільної бригади №23 м.Новогродівки від «Української фундації громадського здоров’я», відділу державної виконавчої служби.

Мета заходу – підвищення рівня правових знань, реалізація своїх прав та свобод.

Про історію та визнання значення концепції прав людини присутнім розповіла психолог мобільної бригади Анастасія Снігова. Провідний інспектор сектору Анна Верхогляд ознайомила підобліковим про «Заповіді Загальної декларації прав людини», інші законодавчі акти, в яких закріплені права і обов’язки людини в демократичному суспільстві.

В ході заходу, головний державний виконавець ВДВС Оксана Манойло довела до відома присутніх про основні напрямки всеукраїнського просвітницького проекту «Я маю право!», який має на меті підвищення правової свідомості та спроможності захисту своїх прав.

Фахівцем із соціальної роботи ЦСССДМ розроблені тематичні інформаційні буклети, які були розповсюджені серед присутніх.

Подібні заходи полягають в розвитку знань і навичок, підвищення обізнаності, які мають вирішальне значення для реалізації прав людини.

Тетяна Гелецька,
начальник Новогродівського міського сектору
з питань пробації Південно-Східного МРУ ПВКПП МЮ
лейтенант вн.служби

Комментариев нет:

Отправить комментарий