14 мар. 2018 г.

Чи варто емігрувати до Росії?


Останній часом спостерігається тенденція повернення до України її громадян, які шукали кращого життя на території суміжних держав, зокрема Російської Федерації.

Відомо, що нашим громадянам, які виїхали на заробітки до РФ, російські лобісти пропонують участь у «Програмі з надання сприяння переселенню в Російську Федерацію співвітчизників, які мешкають за кордоном».

Наріжними каменями програми є переселення в один з суб’єктів федерації (Північно-Кавказький, Сибірський, Далекосхідний, Уральський, Центральний та інші) з отриманням певної підйомної грошової суми. Дані населені пункти є віддаленими, депресивними, з нерозвиненою інфраструктурою, кризовими демографічними явищами, мають потребу в робочих місцях, тощо.

Інформація з пропагандою цієї програми переселення поширюється російськими ЗМІ, які здійснюють інформаційну діяльність на шкоду національній безпеці України.

Українці, які піддалися впливу російської пропагандистської машини, швидко розчаровуються у Програмі, в якій вони взяли участь. Тому що дані їм обіцянки не виконуються, натомість створюються умови, за яких неможливо забезпечити існування собі та своїй сім’ї.

Немало заробітчан з Донеччини в результаті віддали все, що їм дали та ще й не отримали справедливої платні за багато місяців тяжкої роботи в суворій російській півночі. Мало того, що дорога до місця поселення займає тривалий час, з багатьма пересадками, та ще й сам шлях є небезпечним. Непоодинокі випадки крадіжок паспортів, створення компрометуючих ситуацій та ін.

Коротко про програму. На початковому етапі перебування на території РФ та наявності певної зацікавленості, учасники отримують підйомні кошти, яких вистачає на скромне проживання протягом двох місяців. Через визначений проміжок часу їх схиляють до отримання російського громадянства шляхом штучного створення труднощів при працевлаштуванні у будь-якій сфері суспільного життя.

Російські паспорти видаються українцям органами Федеральної міграційної служби РФ (ФМС). При цьому, паспорти громадянина України не вилучаються, а робиться відмітка у міграційних документах. Після чого, власники подвійного громадянства одночасно мають правовий зв'язок з Україною та РФ.

Згодом люди стикаються з низкою проблем, які змушують їх повернутись до України, а саме: відсутність постійної, перш за все легальної, роботи (без офіційного оформлення у підрядних та інших організаціях; інколи безоплатна праця та відсутність можливостей для утримання своєї родини та себе); упереджене ставлення як до переселенців з Донбасу; відсутність поваги та захищеності з боку російських правоохоронців; низький рівень загальнолюдської культури та ін.

При поверненні на Батьківщину, під час проходження прикордонного контролю виявляються особи з подвійним громадянством. Серед зазначеної категорії є громадяни, які залишили Україну в 2014 році для уникнення проходження військової служби для захисту своєї держави від агресора та інші, які не бажали підтримати Україну у тяжкий час.

Нашим громадянам слід замислитися та відповісти собі на одне запитання: чи варто залишати свою Батьківщину у важкий для неї момент історії, а натомість їхати до суміжних держав у пошуках кращого життя? Бо у РФ та інших державах на українців ніхто не чекає. Більше того у РФ створений інформаційний фон на грунті ксенофобії, при якому громадянам України з одного боку декларуються умови асиміляції, а з іншого створюються несприятливі умови для побудови соціального благополуччя, стабільності для себе та членів своїх сімей.

18 комментариев:

 1. а зачем их забирать обратно в Украину выехали и все обратной дороги нет.

  ОтветитьУдалить
 2. Действительно зачем эта пиздота которая предала Украину тут нужна пусть и сидит в кацапетии они рассказывают там очень хорошо когда уезжают

  ОтветитьУдалить
 3. А ти пиздота сидел в подвале с 9 ти месячным ребенком когда бомбежка.

  ОтветитьУдалить
 4. Не надо было весной 2014 блокировать наши танки и Россию звать, и бомбежки бы не было. Боялись мифических нациков, ну и где они здесь

  ОтветитьУдалить
 5. Повсюду.Не надо историю переписывать и бандеровцев героизировать.Донбасс всегда был русским .И надписи на могилах на русском языке и детей мы называем русскими именами.Наши предки воевали за родину ,а не мифические территории.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Бред. Какой процент местных приверженцев россии хоть раз там был, особенно в глубинке? Большинство за пределы Украины никогда не выезжали. И насчет русского Донбасса не надо обобщать. Это субъективное мнение

   Удалить
  2. Так чего ты тут сидиш давай в Росею матушку

   Удалить
 6. Насчет истории. Когда здесь были степи, кто сюда инвестировал капитал, кто построил заводы? В 19 веке приехали бельгийцы, англичане, немцы. Вот кто создал индустриальный Донбасс и край процветал. А потом пришла советская власть и все экспроприировала за не имением ума построить.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Долбоеб ты. Почитай историю. Эти края заселила Екатерина 2. А немцы тебя в очко долбили со всеми остальными.

   Удалить
  2. https://ru.wikipedia.org/wiki/Донбасс#%D0%98%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F Векипедия в помощь.

   Удалить
  3. почитай историю действительно почему Донецк назывался Юзовкой и кто такой юз а кто строил железную дорогу.А кацапы прибежали на все готовенькое и будут доказывать что это их земля ну что говорить это в кацапов в крови Кацапы понаезжали сюда как начали открываться шахты.Пришел кацап с тюрьмы и не хочет работать в Россеи поеду на Донбасс. Вот тут и образовалось кацапское кубло.

   Удалить
 7. Культура прет во все дыры. Написано, не заселили, а построили. А в честь кого донецк называли Юзовкой. А на кого Хрущев в молодости работал и получал приличную зарплату. Сам почитай историю. А если читать российские сайты, так те напишут, что Россия и вселенную колонизировала

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Ты тупое создание. Я тебе специально ссылку скинул. Если ты украинскую векипедию называешь российскими сайтами. То ебнись головой об стенку.

   Удалить
  2. Вата и в Африке вата. Я живу здесь с паспортом гражданина УКРАИНЫ. Хочешь гражданство другой страны - так едь туда.Нехер здесь пыхтеть и бить себя в грудь "русскими корнями"

   Удалить
  3. Я явно не ошиблась. Ты явно тупое создание. Это украинские сайты и украинская векипедия. Это У К Р А И Н А!!!

   Удалить
  4. Сначала с полом опредились (скинул, ошиблась). Украинские сайты не бывают с доменом ru, и что такое вЕкипедия.

   Удалить
 8. Россия отстой, если эмигрировать, то в Европу, Америку - тепло, высокий уровень жизни. Бендер мечтал о Рио-де-Жанейро, но это экзотика.

  ОтветитьУдалить
 9. Непонятно, тот кто пишет комменты, хочет доказать, что европейцы не строили здесь заводы и фабрики, или отличное владение матом.

  ОтветитьУдалить