10 апр. 2018 г.

Стежкою правопорядку


10 квітня 2018 року в загальноосвітній школі № 9 м. Новогродівки провідним інспектором Новогродівського міського сектору з питань пробації Анною Верхогляд проведений правоосвітній захід з учнями 7-9 класів на тему: «Причини та профілактика правопорушень серед неповнолітніх».

Метою проведення даного заходу, передусім, є виховання, забезпечення та формування в учнів високих моральних якостей, які є головним чинником вибору способів поведінки, а також попередження проявів грубості у ставленні до вчителів, батьків, ровесників.

Боротьба зі злочинністю неповнолітніх є однією з найважливіших проблем українського суспільства. В основу процесу виховання покладено увагу, любов до дитини, бажання творити добро, небайдужість, а це забезпечує відносини партнерства, повагу до особистості дитини, уміння її зрозуміти, сприйняти як особистість з усіма її позитивними і негативними рисами.

Учні взяли активну участь у проведеному заході, проявили неабиякий інтерес, активно задавали питання щодо різноманітних правопорушень та наслідків за вчинення протиправної поведінки, що є основою виховання правової культури та спонукання до роздумів.

Новогродівський міський сектор 
з питань пробації 
Південно-Східного МРУ ПВКПП МЮ

Комментариев нет:

Отправить комментарий