27 апр. 2018 г.

Шановні селидівці!


Усіх мешканців турбує забрудненість та засміченість на багатьох ділянках нашого міста, вже набридло жити серед сміття. Ми, представники Громадської платформи «Єдність», пропонуємо конкретний шлях вирішення цієї проблеми. Віримо що це звернення надихне до співпраці всіх, хто бажає жити в чистому середовищі.

14.04.2018 р. активісти ГП «Єдність» розпочали акцію «Чисте місто». Нами прибрана територія з одного боку річки «Солона» біля центрального ринку «Прометей» – між пішохідним та автомобільним мостами.

Закликаємо небайдужих мешканців Селидового підтримати акцію «Чисте місто». Прохання до міських служб, всіх державних та приватних підприємств, ОСББ, учбових закладів, громадських організацій та підприємців долучитися до цієї акції – вжити конкретних дій по наведенню порядку. Особисто визначте занедбані та захаращені ділянки в нашому місті, та власними силами приберіть їх. Долучайтесь до гарної та корисної ініціативи!

Просимо міську Раду, Виконавчий комітет, Громадську Раду, посприяти в реалізації даної громадської ініціативи!

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції «Чисте місто»! Зробимо разом м. Селидове - максимально комфортним та найчистішим в Донецькій області!

Свої пропозиції, фото та ін. направляйте на електронну пошту: chysteselydove@gmail.com.

Більше інформації на Facebook: долучайтесь до групи «Селидове - Чисте  місто» www.facebook.com/groups/selydove/

Наводимо та завжди підтримуємо чистоту та порядок!

Разом ми зробимо більше! Разом ми зробимо краще!

ГП «ЄДНІСТЬ»


Комментариев нет:

Отправить комментарий