22 авг. 2018 г.

З Україною в сердці21 серпня фахівець з питань соціальної роботи Селидівського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» у бібліотеці філії № 2 м. Гірник центру бібліотечно-інформаційного обслуговування для дорослих та дітей м. Селидове спільно з неповнолітніми суб’єктами пробації прийняли участь в патріотичній годині «Єдина країна – рідна Україна».

З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня незалежності та Дня Державного Прапору працівник бібліотеки в цікавій та змістовній формі розповіла присутнім про історію створення нашого прапору, про ухвалу Акта проголошення Незалежності України та його історичне значення для нашого народу. Згадали інші символи країни, переглянули відео «Цікаві факти про Українській прапор» та «20 років до мрії». Також були влаштовані перегляди книжкових виставок та викладок для читачів.

Нехай ці свята доторкнуться до наших сердець, а наші Символи – Герб, Тризуб та Прапор освітлюють наше життя, гріють душі та серця, єднають і зміцнюють сили всіх українців.

Зі святом Вас!

Ольга Зарипова 
Селидівський МВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області

Комментариев нет:

Отправить комментарий