23 авг. 2019 г.

Запобігання та протидія домашньому насильству


В приміщенні Новогродівського міського сектору» за участю директора та фахівця Новогродівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, начальника служби у справах дітей Новогродівської міської ради та старшим інспектором ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Покровського ВП в Донецькій області відбувся захід за темою: «Як протидіяти домашньому насильству»

Ст. інспектор ЮП Селидівського відділення поліції Косогов Є.І. розповів про основні аспекти ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким визначено організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

Під час проведення заходу фахівці соціальних служб надали суб’єктам пробації роз’яснення, консультації та поради де і як можна отримати допомогу особі яка постраждала або стала свідком домашнього насильства.

Новогродівський міський сектор

Комментариев нет:

Отправить комментарий