18 дек. 2019 г.

Новогродівський міський центр зайнятості зробив свій маленький внесок до поліпшення долі особи з інвалідністю


Проблема працевлаштування громадян з інвалідністю на сьогодні є актуальною та не простою. Проте, не дивлячись на складнощі, існує багато прикладів вдалого вирішення питань зайнятості даної категорії населення.

Наталя Янковська 20 років відпрацювала лампівником. Жінка була змушена звільнитися з попереднього місця роботи через професійне захворювання. У липні вона звернулася за допомогою до Новогродівського міського центру зайнятості. З безробітною було проведено процедуру профілювання та запропоновано послугу соціального супроводу при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджменту.

Фахівці центру зайнятості відразу ж розпочали кропітку роботу з роботодавцями, які б могли працевлаштувати Наталю. І ця робота дала позитивний результат. Жінка була направлена на співбесіду до роботодавця ТОВ "Теплосервіс - Новогродівка", який мав потребу в кадрах. Під час 10 денного підвищення кваліфікації безпосередньо на підприємстві, Наталя здобула знання, яких їй бракувало. З листопада вона приступила до роботи за професією обліковець з реєстрації бухгалтерських даних та повернулася до активного життя.

Наразі розглядається питання щодо надання компенсації ЄСВ ТОВ "Теплосервіс - Новогродівка" за працевлаштовану особу на новостворене робоче місце.

Комментариев нет:

Отправить комментарий