24 апр. 2020 г.

Новогродівський центр зайнятості інформує


Шановні клієнти служби зайнятості!

У зв’язку з ситуацією щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території України введений карантин. Період карантину змушує нас змінити свою стандартну поведінку, звички та плани. Але служба зайнятості продовжує свою роботу з максимальним використанням дистанційних форм надання послуг. Взаємодія фахівців центру зайнятості з клієнтами відбувається без відвідування центру, тобто в дистанційному режимі - телефоном чи електронною поштою.

Також інформуємо, що змінилась схема подання документів до центрів зайнятості. Скановані копії документів Ви можете відправляти на електронну адресу або покласти у скриньку для кореспонденції, яка знаходиться на вході у приміщенні центру зайнятості. Не забувайте залишати дані для зв’язку з Вами. У заявах, які Ви подаєте до центру зайнятості, мають бути вказані актуальні номери Ваших контактних телефонів та Вашої поштової скриньки. Надсилайте документи впродовж дня (з понеділка по п’ятницю) у робочі години.

Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення корона вірусної хвороби (COVID-19)» виплата допомоги по безробіттю призначається з дня реєстрації як безробітний у розмірі, передбаченому Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Під час дії карантину Ви можете отримати відповіді на запитання щодо роботи Новогродівського міського центру зайнятості у режимі «online»:

- за допомогою сервісу «Skype» - адреса центру зайнятості novogrodcz або Новогродівський центр зайнятості,

- електронною поштою – novogrodcz@ukr.net або novogrodcz@donocz.gov.ua

- за телефонами «гарячої лінії» (06237)3-33-57, (06237)3-44-90,

- 066-725-41-91 (Viber)

Ми завжди на зв’язку з Вами!

Комментариев нет:

Отправить комментарий