Депутаты

Селидовский городской совет
(избраны в 2015 году)

Селидовский городской голова:
Ремізов Віктор Володимирович, народився 02.11.1960 р., освіта вища, безпартійний, Селидівська міська рада, Голова, місце проживання: м.Українськ.

Депутаты:

Партія  “Опозиційний блок”
Перший кандидат, Коломієць Зоя Григорівна, народилася 09.07.1949 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: м.Селидове
Швець Михайло Степанович, народився 20.08.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Швидка допомога, Водій, місце проживання: м.Селидове
Тарасова Наталія Іванівна, народилася 24.05.1961 р., освіта вища, безпартійна, Селидівська міська рада, Секретар ради, місце проживання: м.Селидове
Соломка Анатолій Григорович, народився 30.07.1959 р., освіта вища, безпартійний, Будинок культури м.Гірник, Директор, місце проживання: м.Гірник
Косенок Олександр Михайлович, народився 01.05.1962 р., освіта вища, безпартійний, Адвокатська контора №1, Голова правління, місце проживання: м.Гірник
Тюпіна Людмила Іванівна, народилася 04.10.1948 р., освіта загальна середня, безпартійна, Підприємець, місце проживання: м.Гірник
Мірумян Артур Григорович, народився 06.08.1963 р., освіта вища, безпартійний, ВП шахта “Україна”, Директор, місце проживання: м.Новогродівка
Подоляка Вадим Миколайович, народився 04.10.1975 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м.Селидове
Резніченко Лідія Василівна, народилася 03.08.1951 р., освіта вища, безпартійна, Селидівський професійно-технічний ліцей, Директор, місце проживання: м.Селидове
Головач Валентина Володимирівна, народилася 24.10.1954 р., освіта вища, безпартійна, Гірницька міська рада, заступник міського голови, місце проживання: м.Гірник
Львова Тамара Григорівна, народилася 20.07.1954 р., освіта вища, безпартійна, Селидівська центральна міська лікарня, Лікар, місце проживання: м.Селидове
Голубенко Микола Іванович, народився 30.11.1955 р., освіта вища, безпартійний, Бюро технічної інвентаризації м.Селидове, Начальник, місце проживання: м.Селидове
Шевченко Олександр Миколайович, народився 06.04.1955 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Селидове
Сєднєва Ганна Артемівна, народилася 05.09.1946 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: м.Селидове
Канашевич Олександр Олександрович, народився 16.02.1971 р., освіта вища, безпартійний, Центральна збагачувальна фабрика “Україна”, Виконує обов’язки генерального директора, місце проживання: м.Селидове
Малецька Ольга Іванівна, народилася 12.04.1963 р., освіта вища, безпартійна, ЦЗФ “Україна”, Головний бухгалтер, місце проживання: м.Українськ

Партія  “Наш край”
Перший кандидат, Поречна Ніна Василівна, народилася 30.09.1951 р., освіта вища, безпартійна, Селидівська центральна міська лікарня, Головний лікар, місце проживання: м.Селидове
Чут Василь Миколайович, народився 09.02.1958 р., освіта вища, безпартійний, ДЛШ, Ведучий гірничий інженер, місце проживання: м.Гірник
Дьяченко Ольга Анатоліївна, народилася 04.08.1977 р., освіта вища, безпартійна, Загально освітня школа №22, Викладач, місце проживання: Смт Курахівка
Тупчій Олександр Віталійович, народився 31.05.1962 р., освіта вища, безпартійний, Курахівський туб. санаторій, Лікар, місце проживання: м.Красногорівка
Уварова Олена Іванівна, народилася 29.03.1967 р., освіта вища, безпартійна, Загально освітня школа № 18, Директор, місце проживання: м.Гірник
Панченко Наталія Олександрівна, народилася 09.02.1961 р., освіта вища, безпартійна, Управління Пенсійного фонду України в м.Селидове, Начальник, місце проживання: м.Селидове
Шведченко Тамара Миколаївна, народилася 31.12.1958 р., освіта вища, безпартійна, Загально освітня школа №1 м.Селидове, Директор, місце проживання: м.Селидове
Закревський Василь Миколайович, народився 10.04.1954 р., освіта вища, безпартійний, Гірницьке ПТУ, Директор, місце проживання: м.Гірник

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат, Корніенко Олександр Анатолійович, народився 19.12.1966 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Публічне Акціонерне Товариство ”Шахтоуправління “Покровське”, Механік дільниці “Когенераційна газопоршньова електростанція”, місце проживання: м.Селидове
Панков Микола Михайлович, народився 25.01.1957 р., освіта вища, безпартійний, Камишівський психоневрологічний інтернат, Директор, місце проживання: смт Цукурине
Ліпінська Тетяна Миколаївна, народилася 05.11.1969 р., освіта вища, безпартійна, Селидівський навчальний центр №82, Головний бухгалтер, місце проживання: м.Гірник
Грицак Віталій Вікторович, народився 16.03.1977 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю Антарес”, Системний адміністратор, місце проживання: м.Селидове
Ясиновський Андрій Сергійович, народився 24.05.1983 р., освіта вища, безпартійний, Рота охорони Красноармійсько-Селидівського обєднаного миськвоєнкомату, Військовослужбовець, місце проживання: м.Селидове

Партія  Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Перший кандидат, Хроменко Ольга Анатоліївна, народилася 21.08.1960 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, пенсіонер, місце проживання: м. Селидове
Сиухіна Ірина Миколаївна, народилася 26.12.1974 р., освіта вища, безпартійна, Селидівський територіальний центр, Соцпрацівник, місце проживання: м.Українськ
Расаднікова Наталія Володимирівна, народилася 07.04.1966 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Державне підприємство “Селидіввугілля”, Заступник головного бухгалтера, місце проживання: м. Селидове

Радикальна партія Олега Ляшка
Перший кандидат, Дзябко Сергій Анатолійович, народився 02.04.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: м.Селидове
Шемчук Лариса Анатоліївна, народилася 21.01.1960 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Гірницьке професійно технічне училище, Викладач, місце проживання: м.Гірник

Новогродовский городской совет
(избраны в 2015 году)

Новогродовский городской голова:

Білецька Людмила Михайлівна, народилася 03.09.1954 р., освіта вища, безпартійна, Новогродівська міська рада, Секретар Новогро-дівської міської ради, місце проживання: Донецька область, м.Новогродівка.

Депутаты:

Партія  “Наш край”
Перший кандидат, Шевченко Олександр Миколайович, народився 18.07.1975 р., освіта вища, безпартійний, Державне підприємство “Селидіввугілля”, Помічник генерального директора, місце проживання: м.Новогродівка
Безручко Наталія Павлівна, народилася 21.04.1966 р., освіта вища, безпартійна, Загальноосвітня школа №8, вчитель, місце проживання: м.Новогродівка
Ляшенко Едуард Олексійович, народився 09.01.1965 р., освіта вища, безпартійний, Новогродівська дільниця Селидвського управління водопровідно- каналізаційного господарства комунального підприємства” “Компанія “Вода Донбасу”, Начальник дільниці, місце проживання: м.Новогродівка
Рябцева Алла Вікторівна, народилася 12.05.1968 р., освіта вища, безпартійна, Публічне акціонерне товариство “Машзавод”, Головний бухгалтер, місце проживання: м.Новогродівка
Портечко Віталій Павлович, народився 15.04.1960 р., освіта вища, безпартійний, Відокремлений підрозділ “Шахта “Росія” державного підприємства “Селидіввугілля”, Заступник директора, місце проживання: м.Новогродівка
Самоздра Людмила Федорівна, народилася 27.06.1957 р., освіта вища, безпартійна, Загальноосвітня школа №10, Директор, місце проживання: м.Новогродівка
Сарасеко Олександр Петрович, народився 11.02.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Відокремлений підрозділ “Шахта “Росія” державного підприємства “Селидіввугілля”, Головний механік, місце проживання: м.Новогродівка
Бєлік Сергій Олександрович, народився 29.11.1986 р., освіта вища, безпартійний, Відокремлений підрозділ “Шахта “Росія” державного підприємства “Селидіввугілля”, Начальник дільниці, місце проживання: м.Новогродівка

Партія захисників Вітчизни
Перший кандидат, Балінов Олександр Олександрович, народився 13.12.1962 р., освіта вища, член Партії захисників Вітчизни, Приватний підприємець, місце проживання: м.Новогродівка
Орлата Ірина Адольфівна, народилася 21.07.1963 р., освіта вища, безпартійна, Новогродівська міська лікарня, Лікар-невролог, місце проживання: м.Новогродівка
Бондар Юлія Миколаївна, народилася 27.06.1982 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: м.Новогродівка
Радченко Євген Федорович, народився 30.05.1970 р., освіта професійно-технічна, член Партії захисників Вітчизни, ПП “Мусейко”, Водій-експедитор, місце проживання: м.Новогродівка
Гресь Віктор Іванович, народився 05.07.1950 р., освіта середня спеціальна, член Партії захисників Вітчизни, Шахта 1/3 Новогродівська, дільниця РСО -3, Слюсар, місце проживання: м.Новогродівка
Мусейко Костянтин Іванович, народився 21.08.1966 р., освіта професійно-технічна, член Партії захисників Вітчизни, Приватний підприємець, місце проживання: м.Новогродівка
Мельник Сергій Олексійович, народився 02.11.1959 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Шахта “Росія”, ДП Селидіввугілля, Гірничомон-тажник, місце проживання: м.Новогродівка

Партія  “Опозиційний блок”
Перший кандидат, Левченко Григорій Степанович, народився 19.05.1965 р., освіта вища, безпартійний, Не працює, Пенсіонер, місце проживання: м.Новогродівка
Лукіна Ольга Вікторівна, народилася 13.03.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Будинок дитячої творчості, Комірник, місце проживання: м.Новогродівка
Бабаєва Надія Анатоліївна, народилася 27.10.1977 р., освіта вища, безпартійна, Загальноосвітня школа №9, вчитель, місце проживання: м.Новогродівка
Удовиченкова Вікторія Вікторівна, народилася 24.12.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Приватний підприємець “Лобанова”, Продавець, місце проживання: м.Новогродівка
Борковець Олександр Вікторович, народився 06.04.1957 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ЗШ №10, вчитель, місце проживання: м.Новогродівка
Матвеєва Антоніна Антонівна, народилася 24.08.1944 р., освіта вища, безпартійна, Не працює, Пенсіонер, місце проживання: м.Новогродівка

Партія  ДемАльянс (Демократичний альянс)
Перший кандидат, Кухлєв Антон Сергійович, народився 10.06.1982 р., освіта вища, член політичної партії ДемАльянс (Демократичний альянс), Донецький національний університет, аспірант, місце проживання: м. Новогродівка
Позняковська Наталія Василівна, народилася 19.02.1978 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Новогродівка
Кавунов Сергій Іванович, народився 20.09.1971 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, шахта “Росія”, машиніст підйому, бригадир, місце проживання: м. Новогродівка
Горобєй Оксана Василівна, народилася 25.07.1978 р., освіта вища, безпартійна, КЛПУ “Новогродівська центральна міська лікарня”, інспектор з кадрів, місце проживання: м. Новогродівка

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат, Братусь Тетяна Володимирівна, народилася 06.03.1968 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “СОЛІДАРНІСТЬ”, тимчасово не працює, місце проживання: м.Новогродівка

Украинский городской совет
(избраны в 2015 году)

Украинский городской голова:

Ященко Сергій Вікторович, народився 02.04.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Український Ісполком, Заступник Міского голови, місце проживання: м.Українськ.

Депутаты:

Партія  “Опозиційний блок”
Перший кандидат, Ткачова Наталія Миколаївна, народилася 28.08.1966 р., освіта вища, безпартійна, Українська міська рада, Секретар ради, місце проживання: м.Українськ
Адамчук Валентин Борисович, народився 22.06.1959 р., освіта вища, безпартійний, шахта “Україна”, Голова проф. спілки ш. “Україна”, місце проживання: м.Українськ
Коломоєць Олександр Іванович, народився 07.02.1967 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м.Українськ
Курбетьєва Ольга Савівна, народилася 17.06.1962 р., освіта вища, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Зав. матер. сховищем, місце проживання: м.Українськ
Пєхов Сергій Васильович, народився 11.03.1986 р., освіта вища, безпартійний, ВП шахта “Україна”, Прохідник, місце проживання: м.Українськ
Фенченко Тетяна Миколаївна, народилася 10.11.1973 р., освіта загальна середня, безпартійна, ПП “Горизонт”, Касир, місце проживання: м.Українськ
Різник Вікторія Вікторівна, народилася 10.10.1966 р., освіта вища, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Пробовідбирач ВХЛ, місце проживання: м.Українськ
Горбачова Надія Петрівна, народилася 20.06.1966 р., освіта вища, безпартійна, БТДЮ м. Українськ, Педагог, місце проживання: м.Українськ
Стрічко Олена Анатоліївна, народилася 22.09.1973 р., освіта загальна середня, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Оператор центрального пульта керування, місце проживання: м.Українськ
Власенко Тетяна Василівна, народилася 09.06.1969 р., освіта вища, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Начальник зміни, місце проживання: м.Українськ
Вербицька Анна Андріївна, народилася 01.08.1987 р., освіта вища, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Інженер програміст, місце проживання: м.Українськ
Дмитрієва Тетяна Володимирівна, народилася 16.05.1963 р., освіта вища, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Ел.слюсар черговий по ремонту обладнання, місце проживання: м.Українськ

Партія  “Наш край”
Перший кандидат, Анохіна Наталія Миколаївна, народилася 02.10.1989 р., освіта вища, безпартійна, Українська міська рада, Завідуюча ВОБ, місце проживання: м. Українськ
Олейніков Олександр Петрович, народився 16.08.1984 р., освіта вища, безпартійний, шахта “Україна”, Начальник зміни по ТБ, місце проживання: м. Українськ
Мельник Костянтин Олександрович, народився 23.07.1983 р., освіта вища, безпартійний, шахта “Україна”, Гроз уч. №7,, місце проживання: м. Українськ
Христофоров Денис Сергійович, народився 05.08.1980 р., освіта вища, безпартійний, шахта “Україна”, Начальник зміни по ТБ, місце проживання: м. Українськ
Кукса Ольга Василівна, народилася 30.03.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ДНЗ № 18 “Космос”, Помічник вихователя, місце проживання: м. Українськ
Севастянов Сергій Георгійович, народився 24.09.1958 р., освіта загальна середня, безпартійний, шахта “Україна”, Машиніст ГВМ, місце проживання: м. Українськ

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат, Роговський Олександр Семенович, народився 23.05.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: м.Українськ
Попова Наталія Володимирівна, народилася 01.08.1977 р., освіта вища, безпартійна, Загальноосвітня школа I – III ступенів №12, Медична сестра, місце проживання: м.Українськ
Ясик Ігор Олександрович, народився 29.07.1982 р., освіта вища, безпартійний, Відокремлений підрозділ шахта “Україна” державного підприємства “Селидіввугілля”, Гірничий майстер, місце проживання: м.Українськ
Клименко Олександр Михайлович, народився 29.12.1966 р., освіта вища, безпартійний, Рота охорони Красноармійсько-Селидівського обєднаного миськвоєнкомату, Військовослужбовець, місце проживання: м.Українськ
Пішта Іван Іванович, народився 02.01.1960 р., освіта вища, безпартійний, Рота охорони Красноармійсько-Селидівського обєднаного миськвоєнкомату, Військовослужбовець, місце проживання: м.Українськ

Радикальна партія Олега Ляшка
Перший кандидат, Болотніков Василь Арсенійович, народився 06.02.1951 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ВП шахта “Україна” ДП ВО “Селидіввугілля”, начальник дільниці буро-вибухових робіт, місце проживання: м.Українськ
Вольська Вікторія Валеріївна, народилася 14.06.1973 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м.Українськ
Вольська Раїса Василівна, народилася 30.05.1952 р., освіта загальна середня, безпартійна, “Компанія “Вода Донбасу” м.Українськ, контролер, місце проживання: м.Українськ

Горняцкий городской совет
(избраны в 2015 году)

Горняцкий городской голова:

Коваленко Сергій Володимирович, народився 24.09.1958 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, КП “ЖКС м. Гірник”, директор, місце проживання: м. Гірник.

Депутаты:

Партія  “Опозиційний блок”
Перший кандидат, Касарига Іван Іванович, народився 20.02.1948 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Гірник
Колошина Олена Анатоліївна, народилася 10.12.1970 р., освіта вища, безпартійна, ПП “Оріон АТ”, директор, місце проживання: м. Гірник
Ломака Ірина Олександрівна, народилася 28.04.1981 р., освіта вища, безпартійна, Гірницька міська рада, старший інспектор військово-облікового столу, місце проживання: м. Гірник
Архипенко Максим Володимирович, народився 11.06.1983 р., освіта вища, безпартійний, ПАО “ДТЕК” Донецької області, електромонтер, місце проживання: м. Гірник
Магомедов Буньян Русланович, народився 12.10.1983 р., освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: м. Гірник
Сітнікова Валентина Іванівна, народилася 21.06.1956 р., освіта вища, безпартійна, громадська організація “Щире серце”, голова правління, місце проживання: м. Гірник
Крохіна Катерина Володимирівна, народилася 27.10.1976 р., освіта вища, безпартійна, ПДЮТ м.Гірник, методист, місце проживання: м. Гірник
Кодикова Наталя Олександрівна, народилася 17.09.1975 р., освіта вища, безпартійна, Будинок культури м. Гірник, завідуюча центром молодіжним, місце проживання: м. Гірник
Самофалов Микола Іванович, народився 03.10.1952 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Гірник
Журман Павло Миколайович, народився 13.08.1964 р., освіта загальна середня, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: м. Гірник
Бондар Олександр Олександрович, народився 07.05.1976 р., освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: с. Курахівка
Резніков Володимир Валентинович, народився 16.08.1972 р., освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ “Донпром”, начальник дільниці, місце проживання: м. Гірник
Колісник Надія Борисівна, народилася 22.06.1980 р., освіта вища, безпартійна, ВП “Курахівська”, завідуючий їдальні, місце проживання: м. Гірник
Парфьонова Людмила Миколаївна, народилася 18.07.1972 р., освіта загальна середня, безпартійна, ВП шахта “Курахівська”, інженер, місце проживання: м. Гірник
Мосьонз Світлана В’ячеславівна, народилася 06.10.1959 р., освіта загальна середня, безпартійна, ОСББ “Світанок”, голова правління, місце проживання: м. Гірник

Партія  “Наш край”
Перший кандидат, Пшеченко Лариса Вікторівна, народилася 19.02.1965 р., освіта вища, безпартійна, загально освітня школа №17, вчитель, місце проживання: м. Гірник
Купріянов Олександр Вікторович, народився 13.08.1973 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Ремпроммаш”, заступник директора, місце проживання: м. Гірник
Гуков Ігор Анатолійович, народився 21.01.1987 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ВП шахта “Курахівська”, гірничий робітник, місце проживання: м. Гірник
Левчук Ігор Володимирович, народився 25.06.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: м. Гірник
Коміссарова Вікторія Василівна, народилася 01.12.1964 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ “Топольок”, вихователь, місце проживання: м. Гірник
Козиренко Олександр Володимирович, народився 02.06.1969 р., освіта загальна середня, безпартійний, СТО м. Гірник, директор, місце проживання: м. Гірник

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат, Анайко Сергій Вікторович, народився 16.08.1965 р., освіта загальна середня, безпартійний, відокремлений підрозділ “Шахта “Курахівська” державного підприємства “Селидіввугілля”, гірничий робітник, місце проживання: м. Гірник
Миронов Олександр Сергійович, народився 01.10.1988 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа підприємець “Масло”, монтажник зв’язку, місце проживання: м. Гірник

Радикальна партія Олега Ляшка
Перший кандидат, Богодарова Олена Сергіївна, народилася 21.06.1975 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Гірницьке професійно-технічне училище, викладач, місце проживання: м. Гірник
Довгоброд Любов Василівна, народилася 01.08.1954 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Гірницьке професійно-технічне училище, викладач, місце проживання: м. Гірник

Кураховский сельский совет
(избраны в 2015 году)

Кураховский сельский голова:

Фунтікова Ірина Євгеніївна, Самовисування, народилася 13.01.1967 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська ЗОШ І-Ш ступенів №22, Заступник директора, місце проживання: Смт Курахівка.

Депутаты:

Фунтиков Олександр Леонідович, Самовисування, народився 27.11.1977 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт Курахівка
Єрмакова Олена Григорівна, Самовисування, народилася 21.11.1968 р., освіта вища, безпартійна, Зорянська ЗОШ І-Ш ступенів, Вчитель історії та правознавства, місце проживання: смт Курахівка
Гоменюк Євгенія Геннадіївна, Самовисування, народилася 21.01.1977 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська ЗОШ І-Ш ступенів №22, Вчитель початкових класів, місце проживання: смт Курахівка
Єфременкова Оксана Вікторівна, Самовисування, народилася 11.09.1977 р., освіта вища, безпартійна, Цукуринська ЗОШ І-Ш ступенів № 26, Заступник директора, місце проживання: смт Курахівка
Лєкарєва Людмила Володимирівна, Самовисування, народилася 30.11.1977 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська селищна рада, Спеціаліст 1 категорії з питань благоустрою та земельних відносин, місце проживання: смт Курахівка
Гуденко Галина Миколаївна, Самовисування, народилася 03.05.1957 р., освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: Смт Курахівка
Маценко Наталія Сергіївна, Самовисування, народилася 22.06.1955 р., освіта загальна середня, безпартійна, Шахта Курахівська, Ведучий інженер, місце проживання: смт Курахівка
Гомон Наталія Вікторівна, Самовисування, народилася 11.08.1973 р., освіта вища, безпартійна, Селидівське ПУВКГ, контролер, місце проживання: смт Курахівка
Кривинець Олександра Василівна, Самовисування, народилася 25.07.1949 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська ЗОШ І-Ш ступенів №22, Вчитель російської мови та зарубіжної літератури, місце проживання: смт Курахівка
Цибуліна Лариса Миколаївна, Самовисування, народилася 24.07.1978 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, КП ЖКС Місто Гірник, Начальник ЖЕУ №6.7, місце проживання: смт Курахівка
Маріна Ольга Іванівна, Самовисування, народилася 30.07.1967 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, - місце проживання: смт Курахівка
Недєлькіна Віолетта Вікторівна, Самовисування, народилася 25.09.1987 р., освіта вища, безпартійна, Дитячий заклад "Ясна поляна", Практичний психолог, місце проживання: смт Курахівка
Зінчук Ганна Миколаївна, Самовисування, народилася 07.10.1976 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт Курахівка
Поцелуєва Марина Костянтинівна, Самовисування, народилася 03.07.1982 р., освіта загальна середня, безпартійна, ТД"Золотой урожай", Торговий представник, місце проживання: смт Курахівка
Литвиненко Олександр Іванович, Самовисування, народився 15.08.1957 р., освіта загальна середня, безпартійний, Шахта "Курахівська", Гірничний робітник, місце проживання: смт Курахівка
Бурік Людмила Євгенівна, Самовисування, народилася 15.01.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт Курахівка
Бекезіна Олена Леонідівна, Самовисування, народилася 04.09.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, приватний підприємець, місце проживання: смт Курахівка
Оніпко Ірина Осипівна, Самовисування, народилася 11.03.1965 р., освіта вища, безпартійна, приватний підприємець, місце проживання: смт Курахівка
Петрікова Тетяна Анатоліївна, Самовисування, народилася 06.07.1968 р., освіта вища, безпартійна, Зорянська загальноосвітня школа, Вчитель початкових класів, місце проживання: смт Курахівка
Бессарабова Олена Леонідівна, Самовисування, народилася 01.11.1960 р., освіта загальна середня, безпартійна, Магазин смт Гостре, продавець, місце проживання: смт Гостре
Гаврилко Тетяна Олегівна, Самовисування, народилася 11.01.1978 р., освіта вища, безпартійна, Курахівський тубсанаторій для дорослих, інспектор з кадрів, місце проживання: смт Гостре
Міненко Інна Вікторівна, Самовисування, народилася 17.08.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт Гостре

Цукуринский сельский совет
(избраны в 2015 году)

Цукуринский сельский голова:

Ярош Олександр Григорович, Самовисування, Громадянин України, народився 17.08.1984 р., освіта вища, безпартійний, Цукуринська ЗОШ№26, Директор ЗОШ №26, місце проживання: смт Цукурине

Депутаты:

Колтук Антон Миколайович, Самовисування, народився 20.08.1988 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Цукурине
Коломієць Олена Миколаївна, Самовисування, народилася 09.10.1978 р., освіта вища, безпартійна, Держземагенство м.Селидове Донецької обл., Головний спеціаліст, місце проживання: м.Селидове
Лубкіна Людмила Володимирівна, Самовисування, народилася 02.11.1951 р., освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: смт Цукурине
Демянюк Лідія Олександрівна, Самовисування, народилася 01.08.1982 р., освіта загальна середня, безпартійна, ВПС Цукурине, листоноша, місце проживання: смт Цукурине
Середіна Наталія Афанасіївна, Самовисування, народилася 14.05.1951 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: смт Цукурине
Галковська Ольга Юріївна, Самовисування, народилася 15.08.1985 р., освіта вища, безпартійна, Цукуринська селищна рада, м.Селидове Донецька обл., Секретар виконкому, місце проживання: смт Цукурине
Солона Надія Анатоліївна, Самовисування, народилася 03.08.1988 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Цукурине
Зиневич Вікторія Миколаївна, Самовисування, народилася 27.10.1980 р., освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, Лікар УЗД, місце проживання: смт Цукурине
Павленко Євгеній Сергійович, Самовисування, народився 10.04.1984 р., освіта загальна середня, безпартійний, ГУДМНС України у Донецькій обл., Рятувальник загону, місце проживання: смт Цукурине
Нестеренко Денис Павлович, Самовисування, народився 16.04.1985 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Цукурине
Білик Тетяна Ігорівна, Самовисування, народилася 12.03.1985 р., освіта вища, безпартійна, Селидівський міський відділ ГУ ДСНС України у Донецькій обл., Провідний фахівець, місце проживання: смт Цукурине
Сергієнко Галина Миколаївна, Самовисування, народилася 16.01.1958 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: смт Цукурине
Віхрова Світлана Михайлівна, Самовисування, народилася 02.10.1968 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Цукурине
Блохіна Наталія Олександрівна, Самовисування, народилася 19.10.1989 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Цукурине


Депутаты прошлых созывов

Депутаты селидовского городского совета
(избраны в 2010 году)

прошли индивидуально
Шведченко Тамара Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа №1, директор
Тарасова Наталія Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська міська рада, секретар
Юрченко Людмила Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Львова Тамара Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська міськалікарня, лікар Петрик Петро Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа №6, директор
Зорін Олександр Олексійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Курахівська"ДП "Селидіввугілля", директор
Бова Валентина Сергіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Гірницька міська лікарня, головний лікар
Ковальов Віктор Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Курахівська"ДП "Селидіввугілля", голова профспілкової організації
Мизинець Зосім Михайлович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Україна"ДП "Селидіввугілля", головний механік
Демидова Лідія Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, ЦЗФ "Україна", оператор центр. пульту
Рудницький Олександр Анатолійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Україна" ДП "Селидіввугілля", директор
Сосенкова Ганна Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Курахівська" ДП "Селидіввугілля", інженер
Каюда Олександр Кузьмич, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Ярош Олександр Григорович, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа №26, директор
Макій Олександр Миколайович, Освіта вища, член Партії "Справедливість" , Селидівська міськалікарня, лікар
Подоляка Вадим Миколайович, Освіта середня, член Партії "Справедливість" , Магазин з продажу мобільних телефонів, директор
Блажевич Дмитро Володимирович, Освіта вища, член Партії "Справедливість" , Магазин побутової техніки, директор
Панков Микола Михайлович, Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", психоневрологічний інтернат, директор

прошли по спискам
Глущенко Володимир Іванович, Освіта вища, позапартійний, Селидівська міська рада, начальник відділу
Кійко Наталія Василівна, Освіта вища, член Єдиного Центру, Палац дитячої та юнацької творчості м. Гірник, директор
Калініна Світлана Петрівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Косенок Олександр Михайлович, Освіта вища, член Комуністичної партії України, АТ "Адвокатська контора №1", голова
Клімова Людмила Андріївна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, КП "Комунсервіс", майстер
Кузнєцова Тетяна Анатоліївна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, ВП "Стандарт" ДП "Селидіввугілля", пробовідбірник
Поречна Ніна Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська міська лікарня, головний лікар
Охомуш Іван Лазарович, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівський відділ освіти, керівник
Сєднєва Ганна Артемівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Кельменсон Володимир Юхимович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Укркотлосервіс", генеральний директор
Дікарев Олександр Павлович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Дімальтінов Рафік Мінахматович, Освіта вища, член Партії регіонів, Публічне акціонерне товариство "Покровське", гірничий робітник
Шевченко Олександр Олександрович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Шевченко Володимир Іванович, Освіта середня, член Партії регіонів, Селидівські районні електоромережі, керівник
Голубенко Микола Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Трифонов Дмитро Леонідович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Селидівський хлібозавод", виконувач обов’язків голови правління
Гаврилова Юлія Петрівна, Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Страхова компанія "Український Страховий Дім", начальник відділу



Депутаты новогродовского городского совета
(избраны в 2010 году)

прошли индивидуально
Білецька Людмила Михайлівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Бубіч Олег Юрійович, Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
Резник Роман Сергійович, член Партії регіонів, ВП шахта 1/3 "Новогродівська" ДП "Селидіввугілля", начальник зміни
Безручко Наталія Павлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №8, викладач
Ніколаєнко Микола Миколайович, Освіта середня, член Партії регіонів, Пп. "Юсубов В.Х", заступник директора
Матвєєва Антоніна Антонівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП шахта "Росія" ДП "Селидіввугілля", робоча поверхні
Овечкіна Тамара Семенівна, Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №7, директор
Портечко Віталій Павлович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВП шахта "Росія" ДП "Селидіввугілля, гірничий робітник підземний
Волков Юрій Петрович, Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна міська лікарня, головний лікар
Молчанов Валерій Георгійович, Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна міська лікарня, завідувач хірургічним відділенням
Сарасеко Михайло Петрович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП "Юсубов В.Х", виконавчий директор
Братусь Тетяна Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ЦЗФ "Росія", майстер
Шуруєва Ірина Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Територіальний центр соціального обслуговування, директор
Сердюк Сергій Віталійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП шахта "Росія" ДП "Селидіввугілля", начальник дільниці
Батрак Надія Вікторівна, Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, ВП шахта "Росія" ДП "Селидіввугілля", робоча виробничої бані
Суслов Ігор Леонідович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Самоздра Людмила Федорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №10, директор
Павлик Валерій Миколайович, Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює

прошли по спискам партий
Брильов Сергій Олександрович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Собокар Олег Володимирович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Шахта 1/3 "Новогродівська", електрослюсар
Гаврилова Оксана Олегівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, Приватбанк, управляюча
Мусейко Костянтин Іванович, Освіта середня, член Партії захисників Вітчизни, приватний підприємець
Балінов Олександр Олександрович, Освіта вища, член Партії захисників Вітчизни, приватний підприємець
Гурачевський Ігор Володимирович, Освіта середня, член Партії захисників Вітчизни, приватний підприємець
Остапко Оксана Іванівна, Освіта середня, член Партії захисників Вітчизни, приватний підприємець
Присяжний Василь Іванович, Освіта середня, позапартійний, Локомотивне депо м.Красноармійськ, машиніст електровоза
Бєгалі Лілія Валеріївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Міська рада, секретар міської ради
Лакіза Олексій Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта 1/3 Новогродівська" ДП "Селидіввугілля", начальник дільниці
Роговська Марина Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Росія" ДП "Селидіввугілля, головний маркшейдер
Шевченко Олександр Миколайович , Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля", заступник генерального директора
Вілінський Віктор Васильович, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Зелинська Тетяна Петрівна, Освіта середня, член Партії регіонів, ВП "Шахта Росія" ДП "Селидіввугілля, начальник дільниці
Кукава Давид Абрамович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Кульгутін Володимир Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Гаврилов Валерій Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Томка Валентина Федорівна, Освіта середня, член Партії регіонів, ВП "Шахта 1/3 Новогродівська" ДП "Селидіввугілля", начальник відділу кадрів



Депутаты городского совета г. Украинск
(избраны в 2010 году)

прошли индивидуально
Ворона Тетяна Миколаївна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Державне підприємство "Селидіввугілля", ВП "Стандарт", контрольний майстер опробування
Миргородська Світлана Володимирівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
Різник Вікторія Вікторівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", пробовідбірник
Фінченко Тетяна Миколаївна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", токар
Лебедуха Валентина Миколаївна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Дитячо-юнацька спортивна школа, тренер-викладач
Каравайцева Валентина Павлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий заклад "Космос", вихователь
Власенко Тетяна Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", начальник зміни
Козлова Галина Андріївна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Селидівські електромережі, контролер
Юрченко Олена Данилівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Товариство з обмеженоювідповідальністю "Арніка", фармацевт
Ткачова Наталія Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля" шахта "Україна", редактор газети «Промінь»
Єрьомін Валерій Анатолійович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", прохідник
Сахно Лариса Вікторівна, Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Новіков Сергій Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Український стадіон "Україна", директор
Черняк Ольга Євгенівна, Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня школа №13, вчитель
Козлов Геннадій Миколайович, Освіта середня, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює

прошли по спискам
Лятовська Любов Миколаївна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, ДП "Селидіввугілля", шахта "Україна", стовбурова
Федоренко Тамара Володимирівна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", комірник
Адамчук Валентин Борисович, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля", шахта "Україна", голова професіональної спілки робітників
Кисельов Дмитро Миколайович, Освіта середня, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", електрослюсар
Дмитрієва Тетяна Володимирівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", електрослюсар
Чумаков Володимир Максимович, Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", механік
Вольська Раїса Василівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Селидівське виробниче водопровідно-каналізаційне господарство, Комунальне підприємство "Вода Донбаса", контролер
Пєхов Сергій Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", прохідник
Нікулін Сергій Михайлович, Освіта середня, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", електрослюсар
Терещенко Микола Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", бригадир
Овчаренко Тетяна Геннадіївна, Освіта середня, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", машиніст конвеєрів
Севаст’янов Сергій Георгійович, Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", машиніст гірничо-видобувних машин
Корнілова Наталія Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", машиніст підйому
Ференс Тетяна Василівна, Освіта середня, позапартійна, Виконком Української міської ради, секретар міської ради
Зеркалова Людмила Вікторівна, Освіта вища, позапартійна, КП "Імпульс" м. Українськ Селидівська міська рада, начальник ЖЕУ



Депутаты городского совета г. Горняк
(избраны в 2010 году)

прошли индивидуально
Копарєв Володимир Олександрович, Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Бурмістрова Людмила Дмитрівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Сидорук Валентина Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий заклад “Рябінка", завідувач
Головач Олена Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП “Селидіввугілля" ш. Курахівська, завідувач здрав пунктом
Сапунова Олена Йосипівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17, вчитель
Касарига Іван Іванович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля" ш.Курахівська, охоронець
Колотова Тамара Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП “Селидіввугілля" ш.Курахівська, майстер
Піденко Ніна Олексіївна, Освіта середня, член Партії регіонів, Селидівський міський водоканал, майстер
Журман Павло Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Соломка Анатолій Григорович, Освіта вища, член Партії регіонів, Будинок культури, директор
Рашевська Ірина Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП “Селидіввугілля" ш.Курахівська, помічник директора
Полятикіна Галина Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №18, заступник директора
Нусс Ірина Борисівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Донторг", директор
Кукліна Тетяна Іванівна, Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Гірницька міська лікарня, головна медсестра
Бівшова Ольга Анатоліївна, Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17, вчитель

прошли по спискам
Корольов Михайло Миколайович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Селидівський міськводоканал, слюсар
Синельников Андрій Володимирович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Ш."Курахівська" ДП "Селидіввугілля", прохідник
Остапенко Тетяна Леонідівна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Мазур Галина Олександрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Шуміліна Олена Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля" ш. Курахівська, завідуюча відділом кадрів
Мандрика Тетяна Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Виконком Гірницької міської ради, секретар ради
Самофалов Микола Іванович, Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Бургеля Володимир Миколайович, Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Оржеховська Емма Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Виконком Гірницької міської ради, спеціаліст
Корнєєв Віталій Олександрович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля" ш.Курахівська, прохідник
Ломака Ірина Олександрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Виконком Гірницької міської ради, інспектор
Бурцева Олена Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Виконком Гірницької міської ради, головний бухгалтер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Ліпінська Тетяна Миколаївна, Освіта вища, позапартійна, Селидівський навчальний центр, секретар
Кухаренко Ігор Миколайович, Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
Купріянов Олександр Вікторович, Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Будсервіс", заступник директора



Кураховский городской совет
(избраны в 2010 году)

прошли индивидуально
Філіпенко Тетяна Михайлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівська гімназія "Престиж", вихователь
Тунік Тетяна Олександрівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Словянська ТОВ"Донрибкомбинат", сторож бази відпочинку
Токарев Вячеслав Леонідович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Прокопова Надівя Трохимівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
Пободінська Ірина Миколаївна, Овіта вища, член Партії регіонів, Курахівська загальноосвітня школа №5, вчитель
Романець Роман Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Бичик Віктор Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "ДТЕК", керівник департаменту
Іванов Вячеслав Георгійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Магістраль", директор
Парінцева Інна Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівська гімназія "Престиж", заступник директора
Іванченко Борис Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, СО "Кураховська ТЕС", начальник ЦППР
Кара Петро Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівська міська лікарня, зав.господарством
Костін Сергій Павлович, Освіта вища, член Партії регіонів, СО "Кураховська ТЕС", начальник КТЦ
Пілюгін Юрій Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, СО "Кураховська ТЕС", нач. Хімцеху
Гусейнов Віктор Мусейбович, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар`їнська міська рада, заступник голови
Авраменко Едуард Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Електромонтаж", директор
Турчанін Микола Григорович, Освіта середня, член Партії регіонів, СО "Кураховська ТЕС", слюсар
Запара Максим Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Донбасагроінвест", директор
Мезенцева Наталя Анатоліївна, Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює

прошли по спискам
Михайлова Людмила Олександрівна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Коваленко Леонід Борисович, Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Клименко Валентина Михайлівна, Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
Ткачук Надія Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівська міська рада, секретар міської ради
Боричевська Валентина Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівська загальноосвітня школа №1, директор
Гарагашко Дмитро Анатолійович, Освіта вища, член Партії регіонів, СО "Кураховська ТЕС", начальник гідро цеху
Чалбаш Олександр Харлампійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТПВ робочого постачання "Енерготорг" ВАТ "Донбасенерго", начальник
Кісліцин Валентина Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальне підприємство "МСЄЗ", директор
Глухов Ігор Анатолійович, Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Доненергопром", начальник
Падун Роман Олексійович, Освіта середня, член Партії регіонів, СО "Кураховська ТЕС" ТОВ Східенерго"", старший майстер
Юр’єв Сергій Олексійович, Освіта вища, член Партії регіонів, Спрткомплекс "Олімпійський", начальник
Кущ Тетяна Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Центр соцреабілітації для дітей інвалідів, директор
Лисенко Денис Олександрович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Сервіспідпр", спеціаліст з ПК обслуговування
Іванов Сергій Семенович, Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Енергосільгосппром", директор
Ковтун Сергій Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар"їнське мисловсько-рибальське господарство, директор
Смоляков Віктор Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, ПАБ "Енергобанк" філія в м. курахове, директор філії
Анрдєєва Валентина Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівська загальноосвітня школа №2, директор
Жиронкін Олег Юрійович, Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", фізична особа-підприємець



Кураховский сельский совет
(избраны в 2010 году)

Литвиненко Олександр Іванович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля", шахтаКурахівська, майстер буровзривних робіт
Фунтиков Олександр Леонідович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Східно-Донбаська" №3, гірничний робітник
Ніколаєнко Тетяна Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Донецько-Курахівський машинобудівний завод, бухгалтер
Резнікова Людмила Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівська селищна рада, секретар
Король Людмила Олександрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, вечірня школа, заступник директора
Діяконашу Тетяна Василівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Дитячий заклад "Ясна поляна", комірник
Біломитцева Олена Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий заклад "Ясна поляна", завідувач
Маценко Наталія Сергіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля" шахта Курахівська, інженер
Ярко Володимир Володимирович, Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Донбасвуглерозробка", тракторист
Оніпко Ірина Осипівна, Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Кондрашов Альберт Миколайович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Сели діввугілля" шахта Курахівська, гірничний робітник
Гомон Наталія Вікторівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Селидівський міськводоканал, контролер
Москалець Любов Євдокимівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Чура Віталій Сергійович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля" шахта Курахівська, прохідник
Поцелуєва Лідія Станіславівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Савчук Віра Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, дитячий заклад "Ясна поляна", вихователь
Нечаєва Валентина Семенівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Гаврилко Тетяна Олегівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівський туберкульозний санаторій, інспектор відділу кадрів
Трефіловська Світлана Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа №24, бібліотекар
Скрипнік Тетяна Євгеніївна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, домогосподарка



Цукуринский сельский совет
(избраны в 2010 году)

Авраменко Валерій Михайлович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Єглевська Наталія Володимирівна, Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
Чернов Віктор Романович , Освіта вища, член Комуністичної партії України, Центральна збагачувальна фабрика "Курахівська", підземний електрослюсар
Сачек Таїсія Миколаївна, Освіта вища, позапартійна, ЗОШ №26, вчитель
Дробчак Зоя Федорівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Селидівська міська лікарня, медсестра
Аверіна Наталія Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Цукуринська селищна рада, секретар
Ткаченко Любов Іларіонівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Нечепоренко Віталій Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Лубкіна Людмила Володимирівна, Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Васяєв Дмитро Євгенович, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Коровка Ігор Миколайович, Освіта середня, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Курахівська", охоронець
Шаповалов Антон Тимофійович, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Тернавський Дмитро Сергійович, Освіта середня, член Партії регіонів, шахта "Україна", робітник
Товстоног Андрій Олегович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Остріков Олександр Андрійович, Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Надєждіна Галина Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер



Красненська сільська рада
с. Красне, Красноармійського району
(избраны в 2010 году)

Сергієнко Валентина Олександрівна, Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
Голіков Дмитро Дмитрович, Освіта вища, позапартійний, Корпоративне управління Корпорація "Індустріальна спілка Донбасу", старший інженер
Шепелєв Григорій Леонідович, Освіта середня, позапартійний, СТОВ "Селидівське", тракторист
Пузік Ольга Віталіївна, Освіта вища, позапартійна, Музей С.С.Прокоф’єва, завідувач відділом
Трохоненко Наталія Василівна, Освіта вища, позапартійна, Красненський ЦКіД, художній керівник
Нікіфоров Олександр Іванович, Освіта вища, позапартійний, Красненський ЦКіД, художній керівник
Ковтун Наталія Миколаївна, Освіта вища, позапартійна, ЗАТ "Агроресурс", прибиральниця
Пузікова Ірина Михайлівна, Освіта вища, позапартійна, Красненська сільська рада, головний бухгалтер
Нікіфорова Світлана Йосипівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красненська загальноосвітня школа, головний бухгалтер
Бєлік Валентина Гаврилівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Кредитна спілка "Росток", голова правління
Пропс Віктор Іванович, Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
Григуліч Тетяна Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красненська сільська рада, секретар
Сторожук Юрій Сергійович, Освіта середня, позапартійний, ЗАТ "Агроресурс", майстер-наладчик
Резніченко Вікторія Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Безпала Ірина Вікторівна, Освіта вища, позапартійна, Дошкільний навчальний заклад №17 м.Курахове, вихователь-методист
Комар Олексій Миколайович, Освіта вища, позапартійний, Донецька дистанція колії, бригадир колії



Михайлівська сільська рада
с. Михайлівка Красноармійського району
(избраны в 2010 году)

Бутрій Валентина Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Михайлівська сільська рада, спеціаліст
Бойко Олена Леонідівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Михайлівська сільська рада, спеціаліст
Камінська Надія Петрівна, Освіта середня, член Партії регіонів, ЦЗФ "Росія", чергова виробничих приміщень
Картохіна Ольга Михайлівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Михайлівська загальноосвітня школа, технічний робітник
Зубенко Олена Леонідівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Михайлівська загальноосвітня школа, гардеробниця
Пясецька Ірина Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДФ ДП "Регіональні електричні мережі", електромонтер з ОПС
Савельєва Валентина Пилипівна, Освіта середня, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Михайлівка, завідуюча
Разлуцька Тетяна Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Мемрицький дитячий садок №13, вихователь
Аргучинська Тамара Василівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Чечелюк Людмила Радіонівна, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Заіченко Тамара Анатоліївна, Освіта середня, член Партії регіонів, Мемрицький дитячий садок №13, вихователь
Костіва Тетяна Миколаївна, Освіта середня, член Партії регіонів, домогосподарка
Славич Світлана Сергіївна, Освіта середня, член Партії регіонів, Михайлівська сільська рада, секретар
Дністрян Степан Дмитрович, Освіта вища, член Партії регіонів, шахта "Росія", підземний робітник
Микула Катерина Василівна, Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЦЗФ "Росія", спеціаліст
Кушнір Олена Богданівна, Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Михайлівська загальноосвітня школа, бухгалтер




Петрівська сільська рада
с. Петрівка Красноармійського району
(избраны в 2010 году)

Тещиньска Вікторія Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська загальноосвітня школа, вчитель
Таранюк Тетяна Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська загальноосвітня школа, охоронець
Старостенко Валентина Сергіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красноармійська районна спортивна школа ДООВФСТ "Колос", головний бухгалтер
Масло Віра Михайлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Авраменко Любов Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська загальноосвітня школа, вчитель
Бровар Олена Данилівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Царічанська Лілія Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Магазин №28 Селидівського РСС, продавець
Ковивчак Ольга Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська загальноосвітня школа, вчитель
Семків Лідія Анатоліївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська сільська рада, секретар
Лузанова Катерина Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Чорнобривець Олександр Дмитрович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Кузьмич Іван Михайлович, Освіта вища, позапартійний, Шахта "Україна", шахтар
Петренко Анатолій Михайлович, Освіта середня спеціальна, позапартійний, Селидівська підрядна спеціалізована дільниці по ремонту, будівництву і експлуатації автодоріг ВАТ Облдоррембуд, механик
Ільяшенко Віктор Іванович, Освіта середня, позапартійний, Селидівський хлібокомбінат, водій




Миколаївська сільська рада
с. Миколаївка Красноармійського району
(избраны в 2010 году)

Амбарцумян Карлен Данієлович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
Деркунська Надія Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Миколаївська загальноосвітня школа, педагог-організатор
Гембор Михайліна Михайлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Миколаївська амбулаторія, медсестра
Буряк Олександр Васильович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Гацула Людмила Миколаїна, Освіта вища, член Партії регіонів, Миколаївська сільська рада, секретар
Ковальова Хасяня Назіровна, Освіта середня, член Партії регіонів, ЗАТ "Агроресурс", робоча
Галілей Олег Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Денисов Леонід Іванович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, завод ДМЗ, охоронець
Сердюк Олександр Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, шахта "Росія", електрослюсар
Фадєєв Олександр Олександрович, Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Агроресурс", комплексний бригадир
Реут Олена Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, поштове відділення с.Птиче, завідуюча
Чернятіна Лариса Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Новожеланнівська спеціальна школа-інтернат, вчитель
Чернишова Людмила Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Новожеланнівська спеціальна школа-інтернат, помічник директора
Присташ Микола Михайлович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Сільський клуб с.Калинове, завідуючий
Гончаров Євген Дмитрович, Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Джига Ірина Іванівна, Освіта вища, позапартійна, Миколаївська загальноосвітня школа, вчитель




Новоселидівська сільська рада
с. Новоселидівка Мар`їнського району
(избраны в 2010 году)

Дроботя Олена Миколаївна, Освіта середня, член Партії регіонів, Новоселидівська загальноосвітня школа, технічний працівник
Бондарь Ірина Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Новоселидівська сільська рада, секретар
Шевченко Олена Сергіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад №53 "Світлячок", завідуюча
Верховська Ірина Олександрівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Новоселидівська сільська рада, рахівник-касир
Терещенко Ганна Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Новоселидівська сільська рада, землевпорядник
Пащенко Ірина Іванівна, Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
Демченко Лариса Леонтіївна, Освіта середня, позапартійна, Новоселидівський центр поштового відділення №10, поштар
Спасюк Віра Анатоліївна, Освіта середня, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Ізмайлівка, молодший медичний працівник
Березовський Микола Петрович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ Агрофірма "Світанок", головний зоотехнік
Гречук Олександр Вікторович, Освіта вища, позапартійний, ТОВ Агрофірма "Світанок", заступник генерального директора
Логвиненко Валентина Олександрівна, Освіта середня, член Партії регіонів, фельдшерський пункт с. Вовчанка, молодший медичний працівник
Гайдамака Валентина Федорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Вовчанськкий сільський клуб, директор
Самойлова Валентина Кирилівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Чечета Олександр Юхимович, Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
Чеботарьова Світлана Олександрівна, Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ Агрофірма "Світанок", оператор по вирощуванню свиней
Токарева Ніна Григорівна, Освіта середня, позапартійна, пенсіонер




Галицинівська сільська рада
с. Галицинівка Мар`їнського району
(избраны в 2010 году)

Маковський Віталій Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Компанія Вода Донбассу", начальник дільниці
Дибач Юрій Іванович, Освіта середня, член Партії регіонів
Загребін Володимир Володимиривич, Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Ігнатенко Юрій Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, Шахта "Україна", прохідник
Бабічев Володимир Васильович, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Самойлов Віктор Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Глущенко Татяна Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Галицинівська сільська рада, спеціаліст-землевпорядник
Круподеря Наталія Сергіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Галицинівська сільська рада, секретар
Куштей Микола Володимирович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ "Укртелеком" ДФ ЦТП 17, електромонтер
Матлак Наталя Олександрівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Галицинівська сільська рада, інспектор військово-облікового столу
Хуторна Татяна Петрівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Галицинівська амбулаторія, молодша медична сестра
Ткаченко Людмила Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Галицинівська амбулаторія, головний лікар
Припечек Ірина Олександрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Галицинівська загальноосвітня школа, вчитель молодших класів
Кроха Валентина Анатоліївна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Галицинівська амбулаторія, молодша медична сестра
Ткаченко Наталя Кирилівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Галицинівська загальноосвітня школа, двірник
Боженко Наталія Іванівна, Освіта вища, позапартійна



Зорянська сільська рада
с. Зоряне Мар`їнського району
(избраны в 2010 году)

Верніченко Григорій Васильович, Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
Пастух Ольга Йосипівна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Литвиненко Інна Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Зорянська сільська рада, спеціаліст ІІ категорії
Погорєлова Ірина Віталіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красногорівський вогнетривкий завод, садчиця
Максименко Тетяна Олександрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Зорянська сільська рада, спеціаліст ІІ категорії
Олійник Ольга Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Зорянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Литвиненко Ольга Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Наливайко Олена Михайлівна, Освіта середня, член Партії регіонів, УПСЗН Мар’їнської райдержадміністрації, соціальний працівник
Кривоносова Людмила Володимирівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, Зорянський сільський будинок соціально-культурних послуг, директор
Храпач Ольга Іванівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Зорянський фельдшерсько-акушерський пункт, молодша медична сесетра
Харченко Наталя Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Зорянська сільська бібліотека, завідуюча
Ткаченко Надія Андріївна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Криштопа Роман Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівський ДКМЗ, заливальник металу
Адоніна Олена Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ Агрофірма "Агропромсервіс", бухгалтер
Алтухова Валентина Андріївна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Оберемок Наталя Миколаївна, Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює

10 комментариев:

  1. А че в Кураховке так много дармоедов?

    ОтветитьУдалить
  2. Анонимный3 марта 2013 г., 8:18

    Так вот где они прячуться, "народные изБРАННИКИ"

    ОтветитьУдалить
  3. расстрельный список

    ОтветитьУдалить
  4. Люди!!! Ну вы же сами их выбирали! Чего вы хаите теперь???

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Мы не выбирали. Они сами лезут как тараканы

      Удалить
  5. п.КУРАХОВКА.ВСЕ ЭТИ ДОРМАЕДЫ ХОТЯТ ПРИБАВКИ К ПЕНЦИИ.ПАСЕЛОК УТАПАЕТ В ГРЯЗИ И СВАЛКАХ.ЛЕТВЕНЕНКА ЖИВЕТ НА ВАЛЧАНКИ.НАХРЕНА НАМ ТАКОЙ НУЖЕН.

    ОтветитьУдалить
  6. Партія ригів,одноголосий одобрямс-бачили очі що вибирали то тепер їжте-хай ВАМ поилазить!

    ОтветитьУдалить
  7. Сколько тварей в одном месте !!!!

    ОтветитьУдалить
  8. Недавно была свидетелем одного скандала. В отделении больницы возле туалета женщин попросили смывать за собой. Так одна возмутилась, как вы смеете мне такие замечания делать. Началась перепалка, которая закончилась шоковым для меня заявлением. Одна "дама" не знаю чей депутат (очень хрупкого телосложения, но обладательница громкого визгливого голоса) заявила, что она депутат, где хочет..там и будет... Смех и грех. Слуга народа одним словом.

    ОтветитьУдалить